REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Wystawa Kotów Rasowych

  Wystawa Kotów Rasowych (AKO)

  Miauczące i mruczące futrzaki w sobotę i w niedzielę zawładną Areną Ursynów. Ponad 300 kotów przez cały weekend będzie prezentować swoje wdzięki, walcząc o tytuł najpiękniejszego z najpiękniejszych. Na Haloursynow.pl mogliście zdobyć bilety na wystawę. Wystarczyło odpowiedzieć na proste pytanie.

  Aby otrzymać od nas podwójne zaproszenie na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych wystarczyło do czwartku 26 listopada do godziny 12:00 odpowiedzieć na komentarz: Ciekawski Filemon, przebiegły Klakier a może leniwy Garfield? Z która kocią postacią się utożsamiasz i dlaczego? A może jakiś inny mruczek jest Twoim alter ego?

  Nagrodę otrzymują:

  ~ RudaKasia

  Bezdyskusyjnie jestem kotem Garfieldem. Jestem w stanie zjeść każdą ilość lazanii! :)

  ~ Joppek

  Garfield to kot wspaniały, jest leniwy i nie mały! Dużo śpi i je pyszności i nie lubi wielu gości. Ja - jak Garfield - jestem leniem i zajmuję się jedzeniem. Lubię spać i leniuchować, smakołyki degustować. Rośnie ciałko tu i tam i na zimę tłuszczyk mam. Ma też on - kot wspaniały, jego brzuszek jest nie mały! ;-)

  ~ pola

  Wszystkie koty są piękne, a najpiękniejszy jest mój :-)

  ~ Magda

  Jestem jak mały Filemon co ostrzy swe pazurki na myszki i na szczurki. Pod czujnym okiem Bonifacego wyrosne na dzielnego myśliwego;)

  ~ Garfield!!

  Bez dwóch zdań Garfield!! Gruby, rudy i leniwy, ale za to jaki przebiegły :)

  Zwycięzcom gratulujemy, skontaktujemy się z Wami mailowo i powiemy, jak odebrać zaproszenie. A wszystkich, którym nie poszczęściło się w konkursie, a także tych, którzy chcą spędzić miło czas oraz z bliska zobaczyć, a nawet pogłaskać koty różnych ras zapraszamy do Areny Ursynów.

  Wystawa czynna dla zwiedzających:

  • sobota (28.11.2015) w godz. 10:00 – 17:30
  • niedziela (29.11.2013) 9:30 – 17:00

  Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się 28 i 29 listopada (sobota i niedziela) w Arenie Ursynów, ul. Pileckiego 122. Bilety w cenie 15 zł -  normalny oraz 8 zł - ulgowy można nabyć w kasie. Organizatorem wystawy jest Elitarny Klub Kota Rasowego a patronem medialnym - Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2313 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO