REKLAMAA1 TEFAL 18.03.2021 - 17.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (DOK Ursynów)

  Ursynowska kultura przeniosła się do internetu. W sylwestra mogliśmy obejrzeć koncert muzyki filmowej, a dziś wieczorem DOK "Ursynów" szykuje koncert muzyki folkowej.

  To będzie kolejne spotkanie z Mirosławą Zaziąbło – Hubiak i Mateuszem Gaborem - artystami z gatunku muzyki folkowej. Wokalistka na co dzień śpiewa w zespole Tryptyk, a w 2019 roku wydała swoją solową płytę "Kulturalna rozmowa", która składa się z folkowych utworów góralskich, polskich, słowackich i pieśni łemkowskiej.

  - Dobór pieśni, wynikający z ukształtowanych przez lata gustów artystki, dał w zestawieniu ciekawą ścieżkę muzyczną – od polskich przez słowackie po łemkowskie utwory o różnorakim kolorycie i tempie - można przeczytać w jej recenzjach.

  Dziś duet zaprezentuje pieśni folkowe. Koncert został zarejestrowany w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów w połowie grudnia. Całość trwa ok. 20 minut. Emisja rozpoczyna się dzisiaj, w piątek 8 stycznia o godz. 20:00 na profilu DOK Ursynów na Youtubie oraz na profilu DOK na Facebooku.

  Pracownicy Dzielnicowego Ośrodka Kultury już nie mogą się doczekać zniesienia obostrzeń związanych z pandemią.

  - Liczymy, że nastąpi cud i po 17 stycznia będziemy już mogli normalnie pracować i spotykać się z publicznością - mówi Beata Rusinowska, dyrektorka DOK "Ursynów".

  W ośrodku przy Kajakowej trwają już próby aktorskie do spektaklu "Babski przekręt" Dariusza Taraszkiewicza, który będzie miał swoją premierę na Ursynowie. W obsadzie zobaczymy m.in. Matyldę Damięcką, Olgę Borys, Ewę Kuklińską i Małgorzatę Lewińską.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.6033 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021