REKLAMAA1-SŁUCHMED--20-01----19-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Popularna impreza biegowa wraca w wielkim stylu! 14 września startuje VI Bieg Grand Prix Warszawy - Ursynów 2019. Można się już zapisywać.

  Każdy, kto biega na co dzień ścieżkami Lasu Kabackiego może to potwierdzić: to niezwykła sceneria do uprawiania tej dyscypliny. To może dlatego dawno, dawno temu środowisko biegowe postanowiło rozgrywać właśnie tutaj amatorskie zawody Grand Prix Warszawy.

  - Grand Prix są rozgrywane od ponad 30 lat, my kontynuujemy tę tradycję. Biegi są przeznaczone dla wszystkich chętnych - dla amatorów od 16 lat - mówi Alina Sakwa z Active Sports, organizatorka zawodów na zlecenie urzędu dzielnicy.

  Trasa prowadzi alejkami Lasu Kabackiego - to dokładnie 10 kilometrów. - Piękna trasa! Uwielbiam Las Kabacki, biegam po lesie i jest to powód, dla którego tu mieszkamy i nigdy się nie wyprowadzimy - mówi Ania z Kabat, stała uczestniczka biegów.

  Wiosenna tura rozgrywek wystartowała jeszcze zimą, bo w lutym. Do końca kwietnia odbyło się 5 wyścigów, każdy to okazja do zdrowej rywalizacji między znajomymi, przykaciółmi czy zawodnikami trenującymi amatorsko bieganie w grupach biegowych. Klasyfikacja prowadzona jest za pomocą elektronicznego systemu pomiarów, w kilkunastu kategoriach wielowych (co 5 lat). Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, a uczestnicy co najmniej 6 z 8 biegów cyklu otrzymają na zakończenie pamiątkowe medale.

  Jesienna edycja Grand Prix Warszawy startuje w sobotę, 14 września. Można już się zapisywać na stronie: www.biegi.waw.pl. Mogą to robić również zawodniczki i zawodnicy, którzy nigdy nie brali udziału w Grand Prix Warszawy, a po prostu mają ochotę zmierzyć się z 10 kilometrowym dystansem.

  źródło: sport.ursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4628 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020