REKLAMAA1-OrganicMarket--20-03----19-04-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  REKLAMA

  Sobota i niedziela na Ursynowie upłyną pod znakiem gimnastyki artystycznej. Ta piękna i widowiskowa dyscyplina sportu zawitała do Areny Ursynów. Warto zajrzeć na Pileckiego, bo na planszy wystąpią mistrzynie z całego świata!

  To największe wydarzenie gimnastyczne w Polsce w tym roku - chwalą się organizatorzy. Ponad 130 zawodniczek z 24 krajów z całego świata. Wystąpią również najlepsze zawodniczki z Polski, łącznie z reprezentantkami Kadry Narodowej juniorek i seniorek. Będzie na co popatrzeć!

  - Możemy spodziewać się występów na najwyższym poziomie, jakie w Polsce rzadko mamy okazję oglądać – mówi Irina Lortkipanidze, główna organizatorka zawodów.

  ZDJĘCIA Z WYSTĘPÓW JUNIOREK - "WARSZAWSKA SYRENKA":

  Swoją obecnością imprezę zaszczycą zawodniczki i znakomite trenerki, a kiedyś Mistrzynie Olimpijskie, Mistrzynie Świata i Europy oraz Pucharów Świata – Anna Rizatdinova, Amina Zaripova, Dalia Kutkaite, Olena Vitrychenko, Elena Karpushenko, Salome Pazhava.

  W sobotę w Arenie Ursynów od godz. 10:00 do 19:00 mnóstwo atrakcji - występy w ramach wieloboju juniorek i seniorek, o 15:00 uroczyste otwarcie imprezy. W niedzielę od 14:00 do 20:00 wielobój a o 20:00 ceremonia zamknięcia. Wstęp jest wolny. Patronem medialnym Irina Cup jest portal Haloursynow.pl.

  IRINA CUP 2018 - ZOBACZ VIDEO:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2634 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.PL-05-03----04.04.2019