REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 stycznia 2022, 16:03

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Ogród to różnego rodzaju kwiaty, pnącza i trawy – tworzą przestrzeń zieloną, ozdabiają i tworzą przestrzeń idealną do odpoczynku. I chyba właśnie dlatego tak bardzo czekamy na wiosnę na tarasach, w ogrodach czy na balkonach pojawiają się więc pergole aluminiowe. To bardzo efektowne i proste konstrukcje, które sprawiają, że w prosty sposób można zrobić żywe ściany.

  Gdzie sprawdzi się pergola tarasowa?

  Wyjątkowe pergole powinny być oczywiście dopasowane do potrzeb oraz wielkości przestrzeni. To nie tylko piękny element dekoracyjny, ale także najlepsze podparcie dla roślin pnących. Pergola tarasowa to także szereg kształtów, wzorów i wykończeń, więc bez problemu można znaleźć opcję do stylowych przestrzeni w klimacie retro czy rustykalnym lub nowoczesnych aranżacji. Świetnie sprawdzają się także konstrukcje z ławkami czy dodatkowymi skrzyniami. To idealne rozwiązanie, gdy się chce stworzyć miejsce do odpoczynku i spotkań z innymi.

  Modne i ponadczasowe pergole aluminiowe

  Wiele osób decyduje się na pergole tarasowe, by zagospodarować ogród w taki sposób, by chronić swoją prywatność, eksponować rośliny oraz oczywiście spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Poza prostymi konstrukcjami znaleźć można również te, które przypominają tunel lub bramę, a to niezwykle designerski pomysł na wykończenie ogrodu, które na pewno zachwyci gości i sprawi, że przestrzeń będzie przyjazna i klimatyczna. Najlepiej całą konstrukcję wówczas obsadzić różami, które będą uwodzić zarówno wyglądem, jak i zapachem.

  Pergola aluminiowa do pnączy i kwiatów

  [obraz_1] Pergole tarasowe mają szereg różnych funkcji i są produkowane z materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Oczywiście konstrukcje aluminiowe będą wymagać konserwacji, ale to niezwykle prosty zabieg, który sprawi, że materiał będzie dłużej się świetnie prezentować. Sama pergola jest wyjątkowym narzędziem do organizowania przestrzeni w ogrodzie. Może wyznaczać miejsce wspólnych spotkań, tworzyć swoistą ściankę działową odgradzającą od sąsiadów lub tarasu czy ulicy. W taki sposób można też odseparować miejsce na grilla. Niezmiennie to też inspiracja do tego, by sięgać po wyjątkową roślinność – szczególnie pnącza. Hitem w polskich ogrodach staje się również winorośl w bardzo różnorodnych wersjach. Dla wielu osób idealna będzie pergola aluminiowa. Inni chętnie sięgną po konstrukcje z metalu lub tworzyw sztucznych. Niezmiennie od materiału też zależeć będzie klimat aranżacji, ale warto pomyśleć o swojej wygodzie oraz efekcie, jaki się chce uzyskać.

  Artykuł załadowany: 0.3668 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022