REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Pierścień erekcyjny jest gadżetem erotycznym, którego zadaniem jest wydłużenie erekcji. Według obietnic producentów wzwód, a co za tym idzie - stosunek może zostać przedłużony średnio nawet do 20 minut. Dane te potwierdzają liczne opinie zadowolonych konsumentów.

  Pomimo przeznaczenia gadżetu do stosowania dla mężczyzn kobiety, również czerpią z produktu wiele korzyści i może być on odpowiedzią na problemy wielu par. Zgodnie z opiniami użytkowników dzięki pierścieniowi erekcyjnemu stosunek trwa znacznie dłużej, dzięki czemu doznania są maksymalnie zwiększone. Warianty posiadające jednocześnie wibrujące wypustki stymulujące łechtaczkę potrafią sprawić, że kobiety mają wielokrotne orgazmy.  

  Zabawka erotyczna może być używana wielorazowo, porady na temat czyszczenia znajdują się na końcu artykułu. Dodatkowo gadżet zazwyczaj jest wodoodporny, co umożliwia używanie go pod wodą, a jego różne odmiany i rozbudowane funkcje pozwolą na jeszcze bardziej wysublimowane doznania.

  Jak działa pierścień erekcyjny?

  Orgazm u mężczyzn jest kontrolowany przez część mózgu odbierającą takie bodźce jak zapach, wzrok czy słuch. To tam docierają również receptory układu nerwowego, które z kolei odpowiadają za uwalnianie się związków chemicznych odpowiedzialnych za wzwód. Krew docierająca do penisa powoduje nabrzmienie prącia, blokując jej odpływ. Włókna mięśniowe stają się napięte, gdyż ciśnienie krwi się zwiększa, a prącie zmienia pozycję z poziomej na pionową. Członek staje się również znacznie twardszy. Pierścień poprzez ograniczanie odpływu krwi z penisa utrzymuje go w pozycji pionowej przez znacznie dłuży czas.

  Coraz więcej mężczyzn skarży się jednak na problemy z erekcją. Czasami ich genezą są problemy zdrowotne, jednak często wynika to z blokad psychicznych i stresu. Trudność ta nierzadko jest utrapieniem dla Panów, którzy boją się, że przez swoją przypadłość nie będą w stanie zaspokoić partnerki. W takiej sytuacji skuteczną pomocą będzie pierścień erekcyjny, który znacznie wydłuża erekcję, pozwala na intensywniejsze stosunki oraz czerpanie przyjemności bez stresu o długość zbliżenia. Warto dodać, że przedłużające się problemy z erekcją zawsze powinno się skonsultować z lekarzem specjalistą.

  Pierścień erekcyjny jest to krążek, który najczęściej wykonany jest z silikonu. Noszenie go jest bardziej komfortowe w przypadku przeprowadzenia wcześniej depilacji miejsc intymnych. Niezmiernie istotne jest również dobranie odpowiedniej wielkości zabawki. Przed zakupem należy zmierzyć podstawę członka tak, aby dobrać odpowiedni rozmiar gadżetu.

  Ważnym aspektem jest moment nakładania pierścienia erekcyjnego. W przypadku elastycznych pierścieni silikonowych jak np. polecany przez wielu użytkowników Ovo B8 Ring pierścień można nałożyć zarówno przed, jak i w trakcie erekcji. Zabawka erotyczna może być nakładana od razu na penisa i jądra. Pierścienie nierozciągliwe np. Titus Range Donut C-Ring zakładać należy przed wzwodem. W przypadku metalowych gadżetów najpierw wkłada się jedno jądro, później drugie jądro, następnie penisa.

  Jaki pierścień erekcyjny wybrać?

  Wszystko zależy od upodobań użytkowników. Zgodnie z opiniami popularne stały się pierścienie posiadające dodatkową funkcję wibracji, która pobudza łechtaczkę. Taki dodatek znacznie poprawia jakość stosunku. Flagowym produktem posiadającym powyższe możliwości jest Marc Dorcel Power Clit V2. Tego typu gadżety zasilane są zazwyczaj bateriami i posiadają dodatkowe wypustki stymulujące.

  Ciekawą alternatywą jest również We-Vibe Verge - pierścień wibrujący na penisa, który dzięki swojemu specyficznemu kształtowi może zintensyfikować doznania mężczyzny lub kobiety. W zależności od kierunku umiejscowienia wypustków gadżet uciska krocze mężczyzny (po skierowaniu w dół) lub pobudza łechtaczkę (skierowanie w górę). Dodatkową zaletą jest możliwość sterowania zabawką z poziomu aplikacji, bezpośrednio ze swojego smartfona.

  Rocks-Off RO-ZEN - pierścień wibrujący z korkiem analnym to kolejna propozycja przeznaczona dla osób lubiących intensywne doznania. Pierścień nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję, ale również posiada wibrujący korek analny, który masuje prostatę. Takie połączenie pozwala na odczuwanie maksymalnych doznań, poprzez pobudzanie kilku sfer erogennych. Dzięki temu erekcja jest dłuższa i znacznie bardziej intensywna.

  Jak należy czyścić pierścień erekcyjny?

  W związku z przeznaczeniem gadżetu istotną kwestią jest zachowanie jak największej higieny podczas używania pierścienia erekcyjnego. Jest on jednak niezwykle łatwy w jej utrzymaniu, a najlepiej czyścić go za pomocą wody z mydłem antybakteryjnym lub delikatnym środkiem myjącym.

  Artykuł załadowany: 0.2149 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020