REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 lutego 2019, 11:02 komentarzy 8

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Pora na wietrzenie szafy! Po świąteczno-zimowej przerwie garażówki wracają pod ursynowski ratusz. Zapisy już ruszyły, a miłośnicy wyprzedaży spotkają się w najbliższą niedzielę o 12:00.

  Idea Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej zakłada pozbywanie się zalegających w domu rzeczy i sprzedawanie ich po okazyjnej cenie. Pomysł tak się spodobał, że mieszkańcy, z wydarzenia na wydarzenie, coraz liczniej odwiedzają sąsiedzki targ.

  Ruszyły już zapisy na najbliższą garażówkę. Każdy sprzedający po wysłaniu maila, dostanie w zwrotnej wiadomości informację dotyczącą regulaminu wyprzedaży. Należy się z nim uważnie zapoznać, bo w przeciwnym razie, można stracić szansę na handel w niedzielę.

  W ciągu dwóch dni organizatorzy otrzymali ponad 200 zgłoszeń i ostrzegają, że jeśli uczestnicy nie będą przestrzegali regulaminu i godzin przybycia, stworzy się wielki bałagan, czego chcą uniknąć.

  Pierwsze 120 osób, które już zgłosiło chęć sprzedawania w najbliższą niedzielę, otrzymało dokładną godzinę, od której będą wpuszczone na wyprzedaż, reszta – informację, że mogą przyjechać od godz. 11:00 i wystawić się na parkingu naziemnym albo przyjechać o godz. 11:45 i szukać skrawka podłogi w garażu podziemnym. Organizatorzy podkreślają, że nie gwarantują im miejsca w garażu podziemnym.

  Sprzedający przy wejściu na garażówkę będą poproszeni o podanie swojego imienia, nazwiska oraz numeru jaki znajduje się w temacie wiadomości. Na czas garażówki wszystkie samochody muszą wyjechać z garażu podziemnego, zalecane jest zaparkowanie na parkingu za Multikinem. Kupujący będą wpuszczani od godz. 12:00. Udział jest bezpłatny dla wszystkich.

  Najbliższa wyprzedaż odbędzie się w niedzielę 10 lutego w godz. 12:00-16:00 na parkingu podziemnym przy ratuszu (al. KEN 61, przy metrze Imielin). A kolejne: 10 marca, 7 kwietnia, 12 maja, 2 czerwca, 7 lipca, 25 sierpnia, 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia.

  CO TRZEBA WIEDZIEĆ:

  • Na każdą garażówkę obowiązują oddzielne zapisy. Nie można zapisać się na dwie i więcej garażówek za jednym razem.
  • Na garażówkę należy zapisać się poprzez wysłanie maila na adres: garazowkaursynow@o2.pl 
  • W mailu należy podać swoje imię i nazwisko oraz ogólną informację co będzie się sprzedawać.
  • Zapisy są czynne na tydzień przed garażówką, czyli od niedzieli od godz. 00:01 (minuta po północy). Wcześniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
  • Około 80 pierwszych zarejestrowanych osób będzie miało szansę wjechać samochodem do garażu i się rozpakować, kolejne osoby będą musiały wnieść swój towar bez wjeżdżania samochodem do garażu.
  • Każdy ze sprzedających ma obowiązek opublikowania plakatu Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej na swojej tablicy niezwłocznie po otrzymaniu maila potwierdzającego uczestnictwo lub przed (lub tablicy znajomego – wtedy prosimy o taką informację) na profilu Facebook (wyjątkiem od tego punktu mogą być Seniorzy >65+).
  • Publikowanie plakatu będzie sprawdzane, osoby, które tego nie wykonają mogą nie dostać się na kolejną edycję garażówki.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 156

  • 93
   BARDZO PRZYDATNY
  • 16
   ZASKOCZONY
  • 31
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  8Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Szperacz 8 6 miesięcy temu

   @ Krystian Malesa 2019-02-09 13:30 Redaktorzy HU piszą, że kto nie opublikuje plakatu na FB może być wykluczony z następnych edycji. To skąd oni to wzięli. Wymyślili? Kłamią? Co to znaczy opublikować na swojej tablicy? Czy jest oficjalny regulamin Garażówki? A tak na marginesie, trochę mało samochodów wpuszczacie do garażu na rozładunek. Może niech ktoś wjedzie na 10-15 minut, rozładuje swój towar i wyjedzie z garażu robiąc miejsce dla innych osób. Ale żeby nie było tylko krytykanctwo: uważam, że idea garażówki jest świetna! :)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~reflik 7 6 miesięcy temuocena: 50% 

   Co z podatkiem? Będą paragony?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zett 6 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Idea genialna. Popieram. Jednak skandalem jest wymog, by posiadac dostep do jednej z bardziej kontrowersyjnych firm na swiecie jesli chodzi o dane osobiste, ich uzycie, udostepnianie, analizowanie, itd. Zwolnieni z udostepniania danych o sobie sa tylko emeryci? Ludzie, przeciez lamiecie RODO. Powodzenia jednak zycze, wraz z opamietaniem :) Kto nie ma FB niech rozwiesi 5-10 ogloszen w swoim bloku, firmie i je potem zdejmie. Dokumentacje fotograficzna moze zrobic. Moze tez zamiescic ogloszenia na OLX lub dowolny portalu ogloszeniowym lub innym portalu warszawskim. Itd., itp.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krystian Malesa 5 6 miesięcy temuocena: 0% 

   Założenie jest takie, że gdy ktoś nie ma FB to zgłasza to i nie ma najmniejszego problemu z rejestracją i z wystawianiem się na garażówce. W tym punkcie, który w początkowej wersji został nie dopracowany chodziło o to, żeby osoby wystawiające zachęciły swoich znajomych m.in. poprzez portal FB, niestety większość z osób zapewne nawet nie przeczytała maila (ponad 250 maili - a 81 udostępnień informacji o garażówce), który otrzymali. W każdym razie w przypadku gdy Ktoś nie używa FB ma takie samo prawo żeby być na garażówce.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~margalit 4 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Bardzo dobry pomysł

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WaWa 3 6 miesięcy temuocena: 33% 

   Uwaga na US , czy to aby legalne ?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~SNAFU 2 6 miesięcy temuocena: 86% 

   A jak ktoś nie ma i nie zamierza mieć fejsbuka, to wynocha. Czuję się wykluczony.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~POwodzenia 1 6 miesięcy temuocena: 25% 

   Ursynów schodzi na dziady , jak kiedyś pod Pałacem Kultury , zainstalujcie jeszcze "szczęki" , jaka władza takie zwyczaje !

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3393 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO