REKLAMAA1_AUCHAN-28-06---31-12-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 października 2017, 16:06 komentarzy 3

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  REKLAMA

  Za nami pierwsza w historii Ursynowa garażówka z prawdziwego zdarzenia. Mimo pogody wystawcy i kupujący przybyli tłumnie na parking podziemny na tyłach ratusza. Już pytają kiedy następna wyprzedaż.

  To była kolejna z wyprzedaży garażowych organizowanych przez Sebastiana Domańskiego, ale pierwsza w naszej dzielnicy. Mieszkańcy entuzjastycznie podeszli do sprawy, bo zgłosiło ponad 100 wystawców. Na godzinę przed otwarciem, już zaczynało brakować miejsca w garażu ursynowskiego ratusza. Nie zawiedli także kupujący.

  Wśród sprzedawanych przedmiotów przeważały ubrania, od nowych po prawdziwe perełki vintage. Znaleźć można było zarówno zabawki dla dzieci, jak i stare kryształy i monety. Ceny zaczynały się od 50 groszy. Swoje kramiki miały dzieciaki i starsi mieszkańcy.

  Jedno ze stoisk rozstawiła radna Goretta Szymańska – pieniądze ze sprzedaży zbędnych ubrań i bibelotów przekaże na rzecz ursynowskiego hospicjum. - Jest świetnie, sprzedaż idzie, jest ciepło i przyszło dużo ludzi - mówiła radna.

  Nie zabrakło też inicjatora akcji - radnego Krystiana Malesy, który osobiście jest fanem pchlich targów od dzieciństwa i liczy na to, że pomysł na stałe wejdzie do ursynowskiego kalendarza wydarzeń.

  Także inni ursynowianie są zachwyceni pomysłem, a miejsce akcji - w garażu podziemnym, uważają za wyjątkowo trafione i zabawne. - To pierwsza ursynowska wyprzedaż podziemna – można było usłyszeć w tłumie. – To wyprzedaż parkingowa – śmiali się inni.

  Termin kolejnego pchlego targu jeszcze nie jest znany, wiadomo za to, że w grudniu szykuje się kiermasz, na którym będzie można poszukać gwiazdkowych prezentów.

  -  Na granicy Mokotowa, Ursynowa i Sadyby w Bez Słowa (ul. Fosa 3), mamy w planie kiermasz świąteczny – mówi organizator akcji Sebastian Domański.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ania 3 8 miesięcy temu

   Akcja super, ale lokalizacja słaba, ze względu na oświetlenie, a w zasadzie jego brak.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sddd 2 8 miesięcy temuocena: 6% 

   Czy Urząd Skarbowy wie o tym? Co to ma być? NIELEGALNE HANDLOWISKO W RATUSZU? CZY CHOĆ JEDNA OSOBA MIAŁA TAM KASĘ FISKALNĄ?!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wkurzona 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

   matole to przecież wyprzedaż garażowa!!!!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1316 sekundy
  REKLAMA