REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Buspasy na Puławskiej po raz pierwszy na poważnie w akcji. W poniedziałek rano kierowcy musieli odstać swoje w korku podczas podróży ulicą pozbawioną jednego pasa. Głosy oburzenia zdążyły przerodzić się w petycję do władz stolicy, którą w jeden dzień podpisało 400 osób. Z drugiej strony pasażerowie autobusów nie kryją zadowolenia. - Wychodzę teraz z domu do pracy godzinę później!

  Oficjalne otwieranie buspasów na Puławskiej rozpoczęło się w ostatni piątek i od razu zaczęły się niewidziane zazwyczaj w weekendy korki. Prawdziwy test buspasy przeszły jednak dopiero w poniedziałek, gdy tysiące kierowców ruszyło rano do pracy w kierunku centrum Warszawy.

  Ciągnący się od granic Warszawy do ulic Poleczki i Pileckiego buspas okazał się nie tylko kłopotem, ale zgubą kierowców. Największy zator tworzył się na odcinku od ul. Jagielskiej do ul. Bogatki. Jeszcze około godziny 11 były problemy z szybkim przejazdem.

  Dlaczego akurat na tym odcinku były największe korki? Wydaje się, że wina leży po stronie sygnalizacji świetlnej. Na tym kawałku Puławskiej jest ich dużo. Tymczasem zielone świeci się za krótko, światła są niedostosowane do nowości, jakimi są buspasy.

  Do tej pory trzeci pas rozluźniał ruch na ulicy i mimo natłoku samochodów nie było aż tak dużego spowolnienia ruchu. Dlatego też kierowcy już podejmują próby odzyskania pasa dla siebie. Przynajmniej na większą część dnia. 

  Ursynowska radna KO Olga Górna w imieniu mieszkańców Ursynowa rozpoczęła zbieranie podpisów pod petycją do władz Warszawy. Domaga się w niej zmiany godzin obowiązywania buspasów. Zamiast całodobowo działałyby tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 7-9 oraz 15-18. Pod petycją podpisało się już blisko 400 osób. 

  Ta ekspresowa - jak określili ją drogowcy - petycja dotarła już do uszu ZDM. Drogowcom nieznane są jednak jej szczegóły. Gdy już do nich trafi na pewno się jej przyjrzą, jak zapewnia ich rzecznik Jakub Dybalski. Co do samego pomysłu czasowego ograniczania buspasów, ZDM nie podchodzi jednak entuzjastycznie. 

  - Ten apel pojawia się przy każdych buspasach, które wyznaczamy. Jeśli jest korek, to buspas jest potrzebny. Jeśli korka nie ma, to ten buspas nikomu nie będzie przeszkadzał - stwierdza Jakub Dybalski.

  Kłopoty ze skrętem w Karczunkowską

  Poza wspomnianym odcinkiem Jagielska-Bogatki na Puławskiej panuje względny luz. Za ul. Bogatki kierowcy są już w stanie rozwinąć pełną dozwoloną prędkość. Zaś jeszcze przed ulicą Jagielską wielu skręca w lewo w ul. Karczunkowską. Również i ten lewoskręt jest przedmiotem petycji autorstwa ursynowskiej radnej.

  - Apelujemy do władz miasta stołecznego Warszawy o niezwłoczne zmodernizowanie lewoskrętu z ul. Puławskiej w ul. Karczunkowską w kierunku węzła Zamienie trasy S7 w postaci zapewnienia dwóch pasów do skrętu w lewo oraz wydłużenia światła skrętu - czytamy w treści petycji. 

  Ursynowski odcinek trasy S7 - tzw. Puławska-bis - miała przejąć część samochodów poruszających się do tej pory ul. Puławską. I rzeczywiście jeden pas do skrętu w Karczunkowską w lewo może nie wystarczyć. W poniedziałek widać było, że połączenie cieszy się popularnością wśród kierowców. Taką, że kolejka do skrętu zajmowała sporą długość pasa do jazdy prosto. Z kolei podczas jednej tury zielonego światła w ulicę jest w stanie skręcić tylko 5-6 samochodów. 

  Kłopot ze skręcaniem - tym razem w prawo - mają także kierowcy, którzy chcą się dostać na ulicę Bażancią. W teorii nie mają prawa tego zrobić. Zabrakło bowiem znaku, który pozwoliłby samochodom na zjazd na buspas i skręt w uliczkę.

  "Autobusy się już nie spóźniają"

  Drogowcy będą się jeszcze przyglądać buspasom na Puławskiej. Na razie czekają, aż ruch wzdłuż arterii się ułoży, a w połowie października zamierzają przeprowadzić jego pomiary. Wyniki pokażą, co i jak się zmieniło i czy należy wprowadzić jakieś poprawki. Już teraz jednak są osoby, którym buspasy jak najbardziej się podobają. Mowa o pasażerach autobusów. Ci nie kryją swojego zadowolenia z decyzji miasta.

  - Już w weekend skorzystałam z buspasa. Jest dużo szybciej, nie stoi się w korkach. Wcześniej do pracy musiałam wychodzić dwie godziny wcześniej. Teraz wystarcza godzina. To duże ułatwienie. Autobusy się już tak nie spóźniają. Dzięki temu krócej stoi się na przystankach, a przy tej pogodzie to duży plus - zauważa pani Ania, pasażerka. 

  Według wyliczeń miasta bywało, że przejazd między Wyścigami a Dąbrówką zajmował autobusom 31 minut. A powinien zaledwie 16. Teraz takie sytuacje mają odejść w zapomnienie. 

  - W internecie widziałam oburzenie kierowców. Rozumiem ich, bo to jednak dla nich kłopot. Ale wcześniej staliśmy w korkach razem z nimi, a nie o to w tym chodzi - dodaje pasażerka komunikacji miejskiej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 84

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 22
   WKURZONY
  • 37
   BRAK SŁÓW

  48Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Skręt 48 3 miesiące temu

   "Jeśli jest korek, to buspas jest potrzebny. Jeśli korka nie ma, to ten buspas nikomu nie będzie przeszkadzał - stwierdza Jakub Dybalski" - to straszne, ale urzędnik odpowiedzialny za ruch w mieście naprawdę tak myśli. No jeśli miasto jest zarządzane w sposób tak niekompetentny, to nic nie będzie prawidłowo funkcjonować. Otóż, panie Dybalski, nie jest tak, że korek "jest", albo go "nie ma" bez względu na istnienie buspasa. To uproszczenie, wynikające z ograniczenia mentalnego. Otóż bardzo często tak bywa, że jak nie ma buspasa, to nie ma istotnego korka, a jak się buspas zrobi, to się korkuje. Doskonały przykład - Dolina Służewiecka po otwarciu tunelu pod Ursynowem. Była przez chwilę puściutka. Ale - postanowiono zrobić buspas.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ugvb 47 3 miesiące temu

   Za ten budpas odchodze od PO i zaglosuje na PiS, moze oni go zlikwiduja i znow bedzie normalnie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Korbol 46 3 miesiące temuocena: 0% 

   Zima minie i nastąpi wysyp wszelkiej maści pojazdów z dwoma kołami, co mają status DOP. Sam już kupiłem i zapewniam, że bus pas jest świetny. Martwi mnie tylko myśl, że będzie tak samo jak z S8 po otwarciu - mega temat 15 minut i byłem na drugim końcu miasta - dziś unikam S8 jak ognia i jadę przez miasto, jest szybciej. Jak motorów, skuterów i innych dwutaktów zrobi się dużo, to bus pas się skończy. Ciekawe ile czasu będzie potrzeba by ulice się wypełniły motorkami tak jak w Chinach. Nic to będziemy obserwować :-)

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawa 45 3 miesiące temuocena: 57% 

   Ale autobus nie stoi w korku po to jest buspas:)

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Buspas OK 44 3 miesiące temuocena: 36% 

   Skowyt samochodziarzy jest rozkoszny auuu auuu dajcie mi 20 pasów. Dajcie mi to ,tamto

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nerka 43 3 miesiące temuocena: 57% 

   Ta petycja, to jakiś debilizm. Kto ją wymyślił?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~bochek1 42 3 miesiące temuocena: 91% 

   Tępaki z zdmu zakorkowały najpierw Sikorskiego,teraz Puławską, gratulacje debile!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Buspas OK 41 3 miesiące temuocena: 44% 

   Kierowcy nie ZDM zakorkował ulice

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawa 40 3 miesiące temuocena: 43% 

   NIE nie ty i twoi koledzy w pięcioosobowych pojazdach zakorkowali wożąc tyłko kierowcę.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 3 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 39 4 miesiące temuocena: 29% 

   Tak jak szersze spodnie nie są lekarstwem na otyłość, tak poszerzanie ulic nie zmniejsza korków.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pan gdybalski 38 3 miesiące temuocena: 82% 

   Aha, aha. Ale ktos tu cos poszerzał? Lub chociaz chciał? To moze czytajmy najpierw ze zrozumieniem, co?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 18 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lokals 37 4 miesiące temuocena: 88% 

   Dwa pasy lewoskrętu w Karczunkową, o który apeluje pani radna Olga Górna, nie ma sensu, skoro ta ulica i tak jest jednopasmowa... w rezultacie ulica zaraz by się zapychała na zwężeniu na wysokosci przystanku (przed ul. Sarabandy) i niewątpliwie dochodziłoby do licznych kolizji w tym miejscu. Żaden inżynier ruchu tego nie zaopiniuje. Ale sama inicjatywa ograniczenia czasowego buspasa słuszna.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pan gdybalski 36 4 miesiące temuocena: 50% 

   Zwezenie jezdni poprawia płynnosc ruchu. Tak było, nie kłamie, przeciez prawo luizy martiny tak mowi

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pan gdybalski 35 4 miesiące temuocena: 76% 

   Nie po to mamy demokrację, żebyscie sobie jakies petycje robili. Od decydowania co jest dla was najlepsze i jak macie zyc jest ZDM, mirek, elżbieta i krysia, wiec shut up i macie zmieniac szybciutko swoje nawyki komunikacyjne. Ps. Pani Olgo, dziekuje za ten głos rozsądku, szkoda, ze reszta KO zachowuje sie jak kroczące zombie i tylko kulą uszy po sobie. Odwagi szanowni, bo cieżko pracujecie zakorkowaniem calej Warszawy na bęcki w wyborach samorządowych. Naprawde bycie tylko anty-pisem juz nie wystarczy. Wpusciliscie kilku rowerzystów do zdm i takie sa w miescie efekty, wiec jedyne wyjscie to jeszcze szybciej ich wypuścić

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tak dla buspasa 34 4 miesiące temuocena: 34% 

   Ten buspas powinien był powstać lata temu. Wreszczie nie bedą autobusy stać w korkach. Blachosmrodów jest za dużo, to stoją w korkach.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pan gdybalski 33 4 miesiące temuocena: 76% 

   No teraz dopiero autobusy stoja w korkach na wszystkich bocznych jednopasmowych drogach geniuszu. (a w strone piaseczna sa tylko takie, podobnie zreszta w W-wie) . Nienawisc do aut przesłania ci resztki zdrowego rozsadku. A skoro aut jest duzo, to dlatego, ze ludzie chca jezdzic autami i wuj ci do tego.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 26 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~biedroń 32 4 miesiące temuocena: 94% 

   Gdyby zamknąć pozostałe dwa pasy, to zniknie problem korków i zrobi sie bezpieczniej.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~I kto tu jest debeściak? 31 4 miesiące temuocena: 34% 

   Extra! Wreszcie normalni ludzie mogę pojechać gdzieś autobusem i nie są narażeni na szydercze uśmiechy samochodziarzy którymi czesriy byli obdarzani.Kazdy ma teraz po równo - chcesz wygodę siedzisz w korku zależy ci na czasie wybierzesz autobus.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 52 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paulo 30 4 miesiące temuocena: 69% 

   Czyli co? Zgnoić tych co maja lepiej, żeby inni mieli pozór komfortu w autobusach? Ciekawa teoria...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 22 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pan gdybalski 29 4 miesiące temuocena: 78% 

   Jak mowi stare aktywistyczne przysłowie, wszystkim po równo czyli kazdemu g..no

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 21 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~buspas-baza 28 4 miesiące temuocena: 11% 

   Tych w autobusie jest po prostu więcej. Wiec bram buspasa to gnojenie większości żeby mniejszość która wybiera robienie korków miała kosztem pasażerów komunikacji lepiej. Jeżeli badania ruchu pokazują że podróżujących autobusem jest więcej niż autami (na jakiejś konkretnej ulicy jak w tym wypadku) to na tej ulicy powinien być buspasa. To nie gnojenie kogokolwiek. Jego brak byłby nieuzasadnionym niczym przywilejem dla tych którzy z niego nie korzystają

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pan gdybalski 27 4 miesiące temuocena: 57% 

   Fun fact. Jak ktos w komentarzu o sobie musi podkreslac, ze jest normalny, to znaczy, ze nie jest

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 8 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~buspasa baza 26 3 miesiące temuocena: 19% 

   Właśnie nie wszystkim równo g*wno. Czas przejazdu autobusem z wilanowskiej się odczuwalnie skrócił. Ale to jest bez znaczenia dla kierowców. Jeśli ktoś twierdzi że porpawa warunków dla pasażerów autobusów to pogarszanie warunków wszyskim to znaczy to tylko tyle że wypowiedział wreszcie na głos to co myśli. Tzn. że pasażerowie komunikacji to dla niego nikt. Niestety albo na szczęście ten ktoś nie może tak sprawić że oni znikną.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 6 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zet 25 4 miesiące temuocena: 47% 

   No nie przesadzajcie, ja dojechałem do obwodnicy z Józefosławia w 15mintu. Samochodem elektrycznym ;)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tez 24 3 miesiące temu

   Nie martw się. Jak przybędzie elektryków, zabronią im jeździć buspasem.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~piki 23 4 miesiące temuocena: 94% 

   Buspas jest, tylko autobusy jadące z Piaseczna dzisiaj stały w korku od Centrum Policji w Iwicznej 20min aby dojechać do początku pasa:) a gdzie P+R? Na parkingu marketów przy Kuropatwy...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ziemba 22 4 miesiące temuocena: 39% 

   To jawne szkodnictwo. Buspas na terenie Warszawy został zbudowany dla mieszkańców Piaseczna i okolicznych wioch, żeby dziadki albo bida nieposiadająca samochodu szybciej dojechała do Wilanowskiej. Wszyscy pozostali stoją w megakorku. Ale poczekajcie, jeszcze wam i samochody pozabierają (zakaz diesli za kilka-kilknaście lat), będziecie dumni z siebie, wy głosujący za P0 i za Unią.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~buspasa baza 21 3 miesiące temuocena: 21% 

   Rozkoszne jest że można wreszcie usłyszeć otwartym tekstem poglądy które zwykle kryły się między wierszami o "przeszkadzaniu zwykłym mieszkańcom". Po prostu jeśli nie jedziesz autem to jestes gorszy i masz być gorszy. Nie wolno ci pomagać się przemieszczać. Przyspieszanie dojazdu na wilanowska to zło. Biedaku mają jechać jak najdłużej żeby czuli że są gorsi. Gratuluję poglądów

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 5 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~2BORNOT2B 20 4 miesiące temuocena: 29% 

   Wysnuwanie wniosków pierwszego dnia po otwarciu, tym bardziej po deszczowym poranku, jest daleko idącym nieporozumieniem.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 46 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pan gdybalski 19 4 miesiące temuocena: 57% 

   Dzień dobry, czy był Pan może na otwarciu?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 8 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~DBC 18 4 miesiące temuocena: 30% 

   Fakty są takie, że więcej osób podróżuje autobusami niż prywatnymi samochodami. A więc na zmianach więcej osób skorzystało niż straciło. Współczuję kierowcom, ale czasem inaczej się nie da.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 81 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawa 17 4 miesiące temuocena: 64% 

   Nie ma co współczuć,to jest miasti

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 9 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fakty i po faktach 16 4 miesiące temuocena: 71% 

   Fakty? Policz samochody i autobusy, na kazdy autobus zalicz powiedzmy 50 osob. Zobacz, co ci wyjdzie.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 12 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Buspasa baza 15 4 miesiące temuocena: 20% 

   Rozumiem że w po samodzielnym "policzeniu pasażerów" ze swojego auta w trakcie przejazdu i obaleniu tak badań ruchu samodzielnie policzy pan głodnych w pana sąsiedztwie i obali tezę o niedożywionych dzieciach w Polsce. Potem tylko zauważyć że pada śnieg wiec ocieplenia nie ma i do domu.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pan gdybalski 14 4 miesiące temuocena: 74% 

   Fakty sa takie, ze samochodami podrózuje 20x wiecej niz rowerzystow. Dlatego na Dereniowej auta i rowerzysci maja po 1 pasie..., A nie, czekaj. Sami sie ludzie oracie takimi komentarzami

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 23 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~buspasa baza 13 3 miesiące temuocena: 20% 

   Co ma Dereniowa i rowerzyści do ilości pasazerow autobusów na Puławskiej?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 4 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pan gdybalski 12 3 miesiące temuocena: 83% 

   Mistrzuniu, ano ma to, ze tu wyciągacie z d. dane o tym, ze niby jest wiecej pasazerow komunikacji nuz w autach (choc to bzdura, bo aut jest wiecej) wiec mniejszosc w autach ma sie zamknac. A na dereniowej zwezono 2 pasy do 1 dla mniejszosci i tam to juz było ok. Teraz cos kołacze?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 15 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Demokrata 11 3 miesiące temuocena: 83% 

   Fakt: Większość podatników na Puławskiej jedzie samochodami a nie komunikacją miejską czy rowerem. Pytanie: Czy mamy w Warszawie demokrację czy już dyktaturę eko-oszołomów?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~obserwator 10 4 miesiące temuocena: 46% 

   Po prostu trzeba trochę czasu żeby ruch się ułożył.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pan gdybalski 9 4 miesiące temuocena: 69% 

   Tak jak sie ułożył w dolinie służewieckiej, c'nie? Długo jeszcze trzeba czejać?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 11 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zenek Mart 8 4 miesiące temuocena: 38% 

   Kilka dni i się unormuje. Studziłbym emocje. Petycja - pomysł idiotyczny. Nowoczesna, a zachowuje się jak PiS, mówię o radnej Górnej! Jak oni chca wygrac te wybory, skoro jest to mental polskiej prawicy :(

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~11 7 4 miesiące temuocena: 61% 

   jak się niby unormuje? paru biedaków szybciej autobusem pójdzie kosztem setki kierowców ? olać ten buspas i jeździć nim.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 11 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pan gdybalski 6 4 miesiące temuocena: 62% 

   Skoro PO woli głosy garstki sojarzy po socjologii z MJN, to zyczę szczęścia.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 8 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pei 5 4 miesiące temuocena: 68% 

   odpowiedzialni za ten armagedon powinni zostać dyscyplinarnie zwolnieni!!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 67 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lukson 4 4 miesiące temuocena: 49% 

   Jak mogły się pojawić takie " Z drugiej strony pasażerowie autobusów nie kryją zadowolenia. - Wychodzę teraz z domu do pracy godzinę później!" głosy skoro to pierwszy dzień roboczy obowiązywania BUSpasa? Czy tak "ktoś" zdążył już wrócić z pracy?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~antyfake 3 4 miesiące temuocena: 42% 

   Nie wietrz spisków. W soboty i niedziele ludzie też pracują.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 11 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obywatel 2 4 miesiące temuocena: 69% 

   Jest to pomysł od czapy tylko i wyłącznie dla pozyskania paru głosów. Problem ze skrętem w boczne uliczki o odwrotnie wyjazd z nich j ucieczka z bus pasa by nie zarobić mandatu. Kolejny problemy mniej więcej na wysokości ul. Pelikanów w stronę Warszawy jadąc pasem środkowym znajdujemy się na bud pasie i by zjechać wciskanie się na siłę aż ktoś wpuści. A jeżeli już na być bus pas to po jaka cholerę jest ta linia ciągła to bardzo utrudnia gdyby jej nie było można by szybciej dostać die do uliczek bocznych i zjechać z niego. Niestety ci co projektowali ten pas zrobili to bardzo nieudolnie. Tylko czekać na to ile będzie kolizji. Z czemu bus pas s weekend kolejny debilny pomysł i czemu 24 h powinien obowiązywać w określonych godz.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 42 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kurkawodna 1 4 miesiące temuocena: 81% 

   Już w sobotę był korek, więc trudno aby nie było go w tygodniu..

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 29 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.494 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023