REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Staybridge Suites)

  REKLAMA

  Pierwszy w Polse hotel tzw. przedłużonego pobytu powstanie na Ursynowie. Budowa ruszyła na działce u zbiegu Puławskiej i Pileckiego. 

  Siedmiopiętrowy budynek powstaje w sąsiedztwie komisariatu policji przy Janowskiego, od strony ul. Puławskiej. Wybuduje go sieć InterContinental Hotels Group, która wprowadza do Polski nową markę hotelową - Staybridge Suites. Są to hotele tzw. przedłużonego pobytu - z 1-, 2-pokojowymi mieszkaniami oraz większymi apartamentami, wyposażonymi m.in. w kuchnie.

  Ursynowski hotel będzie miał 190 takich pokoi. W budynku znajdzie się także miejsce do pracy – Bussiness Center, siłownia, pralnia i sklepik. Otwarcie zaplanowano na 1 sierpnia 2019 roku.

  - Z dumą wprowadzamy pierwszy w Polsce Staybridge Suites do Warszawy. Jako finansowa stolica Polski Warszawa stanowi idealną lokalizację dla naszej marki. W ciągu ostatniej dekady Staybridge Suites podwoiło swoją obecność na rynku globalnym, w czasie kiedy Warszawa cementowała swoją pozycję jako turystyczne i biznesowe centrum Europy Wschodniej. Otwarcie pierwszego Staybridge Suites w Polsce właśnie tutaj było oczywistą decyzją - mówi Miguel Martins, director development Poland z IHG.

  Obecnie w Europie działa siedem hoteli Staybridge Suites, na świecie jest ich 245. Sześć inwestycji jest w fazie planów lub realizacji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~MamiMi 4 4 miesiące temuocena: 67% 

   By to nie był hotel dla uchodźców... tak przy samej ulicy to słabo.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~spr 3 4 miesiące temuocena: 60% 

   no nie wiem czy rewelacja - przy wiadukcie sztywny blok, gdyby stał w centrum to wygląda jak przed rozbiórką, .....czy naprawdę nie ma architektów ? dlaczego wizualizacja oszukuje - gdzie znajdą się auta z parkingu i dodatkowe "przedłużonych turystów" - proszę o dyskusję, bo może się mylę

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paweł W-wa 2 4 miesiące temuocena: 100% 

   Będzie ładny i zasłoni komendę :-) Auta na parkingu to głównie z komisu i dilerskie są a poza tym przewidują b. duży parking podziemny.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paweł W-wa 1 4 miesiące temuocena: 60% 

   Rewelacja. Nasza dzielnica staje się city :-)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1226 sekundy
  REKLAMA