REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (ASiK)

  Młodzi karatecy z Ursynowa zmierzą się na własnym podwórku z zawodnikami z całego Mazowsza. Wszystko podczas pierwszej edycji Turnieju o Puchar Warszawskiej Syrenki w Karate Tradycyjnym.

  Już niedługo Ursynów gościć będzie młodych karateków z całego Mazowsza. To właśnie w naszej dzielnicy odbędzie się Turniej o Puchar Warszawskiej Syrenki w Karate Tradycyjnym. Za jego organizację odpowiada ursynowska Akademia Sportu i Karate.

  W imprezie weźmie udział ponad 100 zawodników z rocznika 2008-2014 z 10 klubów z całego Mazowsza. Młodzi karatecy zmierzą się w kategoriach kata, kata drużynowe, en-bu oraz starsi zawodnicy dodatkowo w kumite. Ursynów reprezentować będą karatecy z ASiK, trenujący pod czujnym okiem siedmiokrotnej mistrzyni świata w karate Justyny Marciniak.

  - Na pewno wystawimy pokaźną reprezentację. Szanse na wysokie miejsca na pewno są spore. Zwłaszcza biorąc pod uwagę nasz zeszłoroczny występ podczas turnieju Pucharu Polski, gdy przywieźliśmy na Ursynów spory worek medali – mówi Marciniak.

  Sprawdzian przed ogólnopolskim wyzwaniem

  Optymistyczne nastroje nie opuszczają młodych karateków. Zawodnicy już nie mogą się doczekać, gdy w końcu pokażą swoje umiejętności podczas turnieju Warszawskiej Syrenki. Tym bardziej, że to pierwsza taka okazja po dłuższej przerwie.

  - Trenujemy dopiero od około miesiąca. Wcześniej nie mogliśmy ze względu na pandemię i obostrzenia. Ale teraz już wracamy na pełnych obrotach. Turniej będzie również sprawdzianem przed zbliżającym się Pucharem Polski – dodaje Justyna Marciniak.

  Turniej o Puchar Warszawskiej Syrenki w Karate Tradycyjnym odbędzie się 22 maja w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3. Zaś już 13 czerwca na Torwarze młodzi karatecy z Ursynowa zawalczą o Puchar Polski Dzieci.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.385 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021