REKLAMAA1-BRICOMAN-od-01-02-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Co roku, gdy planujemy urlop, zastanawiamy się, co można wybrać, jaka destynacja będzie najlepsza. Trzeba przyznać, wybór jest spory, więc pytanie jest jak najbardziej zasadne. Można odwiedzić jakieś miejsca w Polsce, bo przecież trochę mamy naprawdę pięknych, jednakże warto pomyśleć o poznaniu czegoś nowego, o wyjeździe do innego kraju. Jakie kraje są dobre na początek?

  Swojska Bułgaria

  Bardzo dobry kraj na początek to Bułgaria, a ciekawe propozycje takich wyjazdów znajdziemy pod adresem http://dreamtours.pl/wakacje/bulgaria. Dlaczego to świetny pomysł, żeby oswoić się z wyjazdami zagranicznymi? Przede wszystkim Bułgaria jest blisko Polski, więc nie musimy szykować się na daleką wyprawę. Można tam dojechać nawet samochodem, choć biura podróży organizują przelot samolotem lub podróż komfortowym, klimatyzowanym autobusem. Po drugie, Bułgaria nie jest drogim krajem, co na pewno doceni każda osoba, która nie chce na każdym kroku płacić podwójnie (a tak jest w krajach, gdzie nasza waluta ma małą wartość).

  Po trzecie, w Bułgarii naprawdę lubią Polaków, w wielu barach, restauracjach, ogólnie miejscach, gdzie można zjeść, dostępne są menu w języku polskim, więc łatwiej, nawet bez znajomości innego języka, zamówić coś do jedzenia. No i wreszcie po czwarte - pogoda, która jest lepsza niż w Polsce, więc mamy pewność, że przez dwa tygodnie urlopu “złapiemy” trochę opalenizny.

  Wyspiarskie wakacje

  Inną propozycją jest Cypr, trochę podobny do Grecji, ale jednak na swój sposób specyficzny. To kraj wyspiarski, zawsze z piękną pogodą, wspaniale położony i w sam raz na lato. Docenią go osoby kochające piękne krajobrazy, dobre jedzenie i spokojny, niewymuszony klimat, gdyż ludzie są tu bardzo pogodni, nastawieni pozytywnie do turystów. Przyjezdni na Cyprze są właściwie bardzo cenieni, bo turystyka to jedna z głównych gałęzi cypryjskiej gospodarki. To oznacza, że każdy turysta poczuje się tu jak we właściwym miejscu. Klimat śródziemnomorski na pewno sprawi, że wrócimy z takich wakacji maksymalnie wypoczęci. Bardzo dobre propozycje znajdują się pod adresem http://dreamtours.pl/wakacje/cypr.

  Włoska przygoda

  Włochy - choć wydają się odleglejsze i droższe - mogą być także dobrym wyborem na początek. A to z tego powodu, że ten kraj o kształcie buta jest naprawdę przyjazny, jeśli chodzi o zwiedzanie. Świetnie rozwinięty, nastawiony maksymalnie na turystykę zapewnia, że będziemy się czuć w nim komfortowo. Piękne rejony, co kolejny to piękniejszy, Alpy, Morze Śródziemnomorskie, sprawiają, że wrócimy z Włoch oczarowani i na pewno chętnie, przy pierwszej lepszej okazji, tam powrócimy. A jak będziemy planować wakacje w Italii to warto zajrzeć pod adres http://dreamtours.pl/wakacje/wlochy.

  Artykuł załadowany: 0.0763 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018