REKLAMAA1-PAAR--21-08---20-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 sierpnia 2020, 12:21 komentarzy 8

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Straż Miejska m.st. Warszawy)

  Niecodzienne wydarzenie na wiadukcie Doliny Służewieckiej na Ursynowie. Kompletnie pijana kobieta próbowała wypchnąć samochód, który utkwił w dziurze. Okazało się, że kierowca auta, który wjechał w wyrwę też był pijany.

  Rzecz działa się w ostatni piątek, około 4:00 nad ranem. Czerwony fiat wjechał w wyrwę i barierki na remontowanym wiadukcie Doliny Służewieckiej w rejonie al. KEN. Huk usłyszeli strażnicy miejscy, którzy patrolowali ul. Koncertową. Postanowili natychmiast udać się na miejsce zdarzenia.

  Samochód miał uszkodzony przód maski, błotniki, reflektor i obręcze kół. Stał odwrotnie do nakazanego kierunku jazdy.

  - Okazało się, że fiat utknął w wyrwie w jezdni. Jego silnik jeszcze pracował. Przy pojeździe stała kobieta, a za kierownicą siedział mężczyzna. Kobieta zataczała się, ale dzielnie próbowała wypchnąć auto z wyrwy, w którą wpadły koła. Od obu osób czuć było alkohol - relacjonuje Jerzy Jabraszko ze stołecznej Straży Miejskiej.

  Kierowca auta stwierdził, że nie ma przy sobie dokumentów, ale funkcjonariusze od razu zauważyli identyfikator taksówkarza. Ponieważ kierowca i pasażerka nie stosowali się do wydawanych poleceń, wezwano jeszcze jeden patrol straży miejskiej oraz patrol policji.

  Policjanci przebadali trzeźwość mężczyzny – alkomat pokazał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zarówno posiadacz licencji taksówkarskiej, jak i pasażerka trafili na komisariat policji. Kierowca będzie miał postawiony zarzut kierowania autem pod wpływem alkoholu.

  Przypomnijmy, aż do września na wiadukcie Doliny Służewieckiej na wysokości Ursynowa trwają prace nad wymianą dylatacji. Do 3 sierpnia zamknęty był skrajny prawy pas ruchu w kierunku węzła Wyścigi oraz lewy pas w kierunku Wilanowa. Od 4 do 23 sieprnia zamknięty jest skrajny lewy pas w kierunku węzła Wyścigi oraz skrajny prawy pas w przeciwnym kierunku. Skręt w al. KEN został zachowany – środkowy pas będzie do jazdy na wprost i do skrętu w prawo. W trzecim etapie od 24 sierpnia do 12 września zamknięte mają być: środkowy pas w kierunku węzła Wyścigi oraz środkowy pas przechodzący następnie w prawy w kierunku Wilanowa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 51

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 32
   BRAK SŁÓW

  8Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~stopaa 8 miesiąc temuocena: 29% 

   Taksówka musi mieć koguta, do tego ukrainiec za kierownicą tyko pięknie tuszujemy bo to święte krowy i nowa elita Polski.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WpiszSwójNick 7 miesiąc temuocena: 67% 

   To w ogóle tak nie było, jak opisano w artykule. Najpierw gość wjechał z Anody w Dolinkę pod prąd. I nawet dość normalnie jechał, do chwili, jak zauważył słupki od remontu. Wyraźnie zwolnił. Ale dziury z wymienianej dylatacji to już nie zauważył. I bezsilnie próbował wyjechać. SM wcale nie była pierwsza - najpierw wyszedł jakiś gość (myślałem, że idzie pomóc), ale ten cyknął tylko foty i wrócił. Dopiero później policja (a nie SM) podjechała. I generalnie ktoś dał im złe wskazówki, bo chwile po Koncertowej się błąkali. SM i drugi policyjny radiowóz dopiero później przyjechał.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Vitt 6 miesiąc temuocena: 23% 

   Dziennikarzyno od siedmiu boleści sprawdź najpierw fakty, a dopiero potem pisz. To nie taksówka tylko Uber, o czym świadczy zakryte logo Ubera. Poza tym, gdzie widzisz nr licencji, bo ja nie. Na białym tle pod szybą powinny być naklejone cyfry z nru licencji, tak jeżdżą wynalazki typu Uber i Bolt.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AdamzVolvo 5 miesiąc temuocena: 87% 

   Taksówkarzyno od trzech znaków na krzyż - ale was boli, że ludzie wybierają tańsze usługi co? Zieje od Was jadem, atakujcie wszystkich dookoła. Jeśli nawet nie teraz jeszcze, to niedługo Uber i Bolt będą licencjonowane - nie znam dokładnie tego tematu. Ludzie wybierają je z różnych powodów - zastanów się z jakich, może na zmiany u ciebie/ u was nie jest jeszcze kompletnie za późno. Bądźcie milsi dla innych.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 13 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 4 miesiąc temuocena: 100% 

   Ci z ubera to menele,a ci z taksówek to złodzieje

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dax 3 miesiąc temuocena: 0% 

   A gdzie na tym zdjęciu ukryła się taksówka? Za tym czerwonym Uber złodziejem?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ewa Ch 2 miesiąc temuocena: 100% 

   Nie idźmy tą drogą, ja bym uważała ze słowem "złodziej" szczególnie gdy pada to z twoich ust - rozumiem, że taksówkarza. W każdym zawodzie znajdą się czarne owce, ale ogólnie grono taksówkarskie, szczególnie ci poza korporacjami, bardzo źle mi się kojarzą, również z autopsji (ewentualnie sprawdź w słowniku).

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 14 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2181 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-09—-30-09-2020