REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Wóz straży pożarnej, policjanci, szkolenia medyczne, symulatory niebezpiecznych sytuacji, dydaktyczne planszówki i pyszne jedzenie... a to nie wszystko! Przedszkole nr 352 zorganizowało rodzinny piknik "Bezpiecznie na Ursynowie". Dzieci przyswajają wiedzę ekspresowo, jeśli łączy się to z rozrywką i atrakcyjnymi zabawami na świeżym powietrzu. 

  Szósta edycja pikniku "Bezpiecznie na Ursynowie" przyciągnęła kilka tysięcy osób - dorośli również znaleźli coś dla siebie. 

  - Współpracujemy z wielona instytucjami, dlatego mamy tak bogaty program zajęć. Wszystko zaczęło się od tego, że staraliśmy się o ogólnopolski certyfikat bezpieczeństwa. Organizujemy warsztaty i zabawy, dzięki którym budujemy świadomość dzieci - wyjaśnia pomysłodawczyni pikniku, Monika Magdalena Bachańska, dyrektor przedszkola.

  Impreza rozpoczęła się od występów na scenie. Dziecięcy chór zaprezentował hity z filmów Disneya, wystąpiła też młodzież z Gimnazjum nr 93. Były pokazy władania szablą oficerską, skakanie na trampolinach, gra w planszówki, a nawet bandażowanie pluszaków - nauka i zabawa w jednym. Dużą popularnością cieszył się symulator do nauki jazdy samochodem.

  - Chodzi o to, żeby zdobyć pierwsze szlify drogowe, ale w absolutnie bezpiecznych warunkach. To jedyne takie urządzenie w Warszawie - mówi Piotr Rucki, instruktor nauki jazdy.

  Dzieci cieszyły się z możliwości pozowania do zdjęć z wnętrza radiowozu policyjnego, wozu strażackiego czy samochodu "krokodylków" czyli Inspekcji Transportu Drogowego. Podczas quizów można było się sprawdzić z wiedzy o bezpieczeństwie a dzięki specjalnym okularom zobaczyć jak zmienia się percepcja pod wpływem alkoholu.

  - Świetne są te alkogogle. Po założeniu kompletnie straciłem równowagę, nie mogłem iść. To śmieszne doświadczenie, ale przy okazji uczy, że po alkoholu się nie prowadzi - mówi Jarek.

  Pokazowy trening zorganizowała dla uczestników festynu Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate. 

  ZOBACZ FOTOGALERIĘ Z PIKNIKU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~MM 3 9 miesięcy temuocena: 100% 

   Było świetnie, dzieci zachwycone :) przydałoby się częściej, więcej:)

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • stefan 2 9 miesięcy temuocena: 68% 

   Był Radek Wałkuski, z rozwijanym modelem pozwężanej jezdni?

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obserwator 1 9 miesięcy temuocena: 100% 

   Piękne są te dziewczyny w strojach medycznych.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1158 sekundy
  REKLAMA