REKLAMAA1-AUCHANDirect-21-03----20-04-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Impreza dla psa i kota? Tak, bo na Ursynowie także czteronożni mieszkańcy mają swoją zabawę. Po raz dziewiąty "Fundacja Pegasus"  i KOOP! organizują dla nich i ich rodzin piknik edukacyjny. Wpadajcie na Olkówkę w niedzielne południe.

  „Ursynów… dobry dla zwierząt” to okazja do spotkania się w rodzinnym, sąsiedzkim gronie i podzielenia swoją pasją do psów, kotów, gadów czy gryzoni... Jak co roku będzie mnóstwo atrakcji i trochę hałasu.

  Tegoroczne hasło przewodnie pikniku to: „Pasażer na gapę – prawdy i mity o pasożytach”, którego patronem będzie Polska Rada Konsultacyjna Do Spraw Parazytoz Zwierząt Towarzyszących ESCCAP – Polska.

  - Pasożyty to w Polsce temat pełen dziwnych historii, mówi się, że kobiety w ciąży tracą dzieci od kontaktu z kotami, a dzieci zarażają się pasożytami od psów – mówi Agata Geilke z Fundacji Pegasus. - Chcemy obalić te mity i powiedzieć dlaczego odrobaczanie jest istotne dla ludzi i zwierząt oraz jak je właściwie przeprowadzić – tłumaczy.

  Podczas pikniku będzie można skorzystać z rad specjalistów w kwestii odrobaczania i nie tylko. Samodzielnie wykonać karmnik, a podczas pracy posłuchać ornitologa, który będzie opowiadał o prawidłowym dokarmianiu ptaków.

  Poza tym odbędą się pokazy agility, wspólna zabawa pod okiem behawiorystów oraz psich trenerów, wybory najsympatyczniejszego zwierzaka, spotkanie z trenerami psów przewodników oraz z zaproszonymi gośćmi.

  Na małych i dużych, dwu- i czteronożnych będą także czekały gry i konkursy, dmuchańce i poczęstunek. Wszystkie atrakcje łącznie z poczęstunkiem są bezpłatne. Impreza przewidziana jest w godz. od 10:00 do 15:00 na łące przy ul. Puszczyka.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 35

  • 23
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2561 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-04----10-05-2019