REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Rafał Majchrzak)

  W weekend przy ul. Koncertowej odbędzie się 19. edycja turnieju piłkarskiego Ursynów Cup, organizowanego przez ursynowski KS SEMP Warszawa. Oprócz gospodarzy, w zawodach udział wezmą drużyny U-12 z bardzo znanych ośrodków. Swoje reprezentacje posyłają m. in. ŁKS Łódź, Escola Varsovia, Arka Gdynia czy też Wisła Płock. 

  Poszukiwanie młodych talentów ciąge trwa. Turnieje, takie jak Ursynów Cup, są dobrą okazją do obserwowania adeptów piłki nożnej w akcji. Być może kilku z nich pójdzie kiedyś w ślady Roberta Lewandowskiego i zostanie czołowym piłkarzem na świecie?

  Zimowe granie w balonie przy Koncertowej to zwyczaj, który SEMP kultywuje już od dawna. – Jest to największy turniej, jaki organizujemy - mówi Krzysztof Lizińczyk, dyrektor klubu. – W tym roku przyjadą do nas duże akademie z Polski. Zaprosiliśmy wiele wiodących klubów z całego kraju. Ursynów Cup to turniej renomowany. W naszym turnieju przed laty uczestniczyli piłkarze, którzy zostali później młodzieżowymi – m.in. Filip Marchwiński czy też Szymon Włodarczyk oraz Ariel Mosór – dodaje.

  Drużyny z roczników 2009 rozegrają swoje mecze w dwóch grupach. Siedmioosobowe ekipy zmierzą się na sektorach boiska przy ul. Koncertowej 4. Rywalizacja będzie toczyła się równolegle w obydwu grupach. Po zakończeniu zmagań grupowych przyjdzie czas na rywalizację pucharową. Turniej rozplanowany został na dwa dni – w sobotę turniejowe zmagania rozpoczną się o godzinie 10:00, a zakończą około 18:00. Niedzielne spotkania zaczną się z kolei o 9:00. Ostateczne rozstrzygnięcie powinno nastąpić około godziny 14:00.

  Tytułu zwycięzców sprzed roku nie będzie bronić Legia Warszawa. To ona w 2018 roku triumfowała w finałowym starciu, pokonując w rzutach karnych Pogoń Szczecin. Trzecie miejsce zajął wówczas Śląsk Wrocław, który w walce o brązowe medale pokonał Cracovię. W tym roku żadna z czterech czołowych drużyn poprzedniej edycji nie pojawi się w Warszawie. Grono uczestników stworzą za to: Escola Varsovia, MLKS Widok Skierniewice, Akademia Piłkarska Reissa, ŁKS Łódź, UKS Varsovia, BKS Lublin, KS Stadion Śląski Chorzów, Arka Gdynia, Wisła Płock, Radomiak Radom oraz gospodarze – KS SEMP Warszawa I oraz KS SEMP Warszawa II.

  - Oprócz samego turnieju, planujemy też inne atrakcje – między innymi konkurs rzutów karnych czy też pokazowy mecz dziennikarzy oraz trenerów – zapowiada Krzysztof Lizińczyk. 

  Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do śledzenia wydarzeń przy ul. Koncertowej 4. Młodzi adepci futbolu chcą wykorzystać ten ważny sprawdzian i pokazać się z jak najlepszej strony podczas kolejnej edycji turnieju.

  Patronem medialnym Ursynów Cup jest portal haloursynow.pl. Na żywo wyniki można śledzić na profilu turnieju na Facebooku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3112 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020