REKLAMAA1-SanGiovanni--01-10----31-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Piotr Kapała)

  Ostre słońce i upał nie odstraszyły fanów tenisa stołowego. W sobotę przy Kopie Cwila odbył się kolejny już piknik "Ping Pong na trawie", którego pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Polski Związek Tenisa Stołowego. Trwająca przez kilka godzin impreza, była okazją do spotkań przy stołach do pingponga.

  Pingpongowy piknik odbył się na Ursynowie już po raz czwarty. W sobotę wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób.

  - Nasza impreza to nie tylko nauka i turnieje gry w ping ponga. Zadbaliśmy o wszystkich. Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty plastyczne, dzieci wykonują różne prace takie jak: „łapacze snów”, dekorują okularki itp.  Dużą atrakcją dla wszystkich graczy jest możliwość gry w ping ponga z robotem treningowym, wyrzucającym błyskawicznie piłki w różnych kierunkach. Trzeba nie lada umiejętności i refleksu, aby temu podołać. Dodatkowo przygotowaliśmy konkursy sprawnościowe dla dzieci - mówi Marcin Frej z Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

  Na imprezie pojawiła się oficjalna maskotka tegorocznych mistrzostw Europy Warszawa 2020 - Bazyliszek. Wszyscy zwycięzcy pingpongowych pojedynków robiili sobie przy niej pamiątkowe zdjęcie. Uczestnicy turniejów otrzymali drobne upominki: torby sportowe, sprzęt sportowy oraz mini maskotki ME.

  - Organizowanie piknikow ping pongowych ma na celu popularyzację tej dyscypliny sportu. W naszym pikniku może brać udział każdy – były zawodnik, ktoś kto dopiero uczy się grać lub nawet przypadkowy przechodzień. Gra w ping ponga urozmaica czas i pozwala na integracę międzypokoleniową - mówi Marcin Frej.

  Ursynowski piknik cieszył się sporą popularnością, mimo upału. - Już od pięciu lat biorę udział w imprezach tego typu. Nie przygotowuję się do nich specjalnie, po prostu z marszu dołączam do turnieju. Dziś to moje pierwsze zwycięstwo. Oczywiście planuję mój udział w kolejnym turnieju – cieszy się pan Wojciech, zwycięzca jednego z turniejów.

  Kolejny "Ping pong na trawie" odbędzie się pod Kopą Cwila już za 2 tygodnie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3344 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020