REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (FB/KrzysztofKrawczykOFFICIAL)

  W piątek na Ursynowie wielka gala piosenek Krzysztofa Krawczyka. Na scenie Ursynowskiego Centrum Kultury wystąpią wokaliści wybrani w konkursie przez Adama Sztabę. Zapowiada się wyjątkowy koncert!

  Nie każdy wie, że Krzysztof Krawczyk, zmarły rok temu wokalista, był związany z Ursynowem. Na przełomie lat 70. i 80. mieszkał w naszej dzielnicy - przy ul. Pięciolinii 10. W tym czasie zorganizował koncert “Artyści swojemu osiedlu” oraz nagrał dwie piosenki związane z naszą dzielnicą: "Witamy na Ursynowie" i "Znalazłem Ciebie na Ursynowie".

  Krawczyk w różnych odsłonach

  Nic dziwnego, że to właśnie na Ursynowie podjęto się organizacji konkursu piosenek wybitnego artysty. W kwietniu przewodniczący jury, kompozytor Adam Sztaba ogłosił zasady i rozpoczęcie naboru, a już w najbliższy piątek posłuchamy laureatów.

  Zgłoszenia - w sumie ponad 50 - nadchodziły z całej Polski, choć nie zabrakło też utalentowanych artystów z naszej dzielnicy. 

  - Zdecydowanie więcej było zgłoszeń damskich. Chyba faktycznie panowie mają większe trudności z zaśpiewaniem Krawczyka. Jeśli mierzą się z jego twórczością, to ciągnie ich do pewnej maniery piosenkarza. Kobiety nie mają takich kłopotów - stwierdza Olga Górna, członkini jury, ursynowska radna.

  Poniekąd teorię tę odzwierciedla lista laureatów. Oprócz chóru “Iuvenis” wyróżnieni zostali: Kornelia Czerwiec, Jakub Derej, Zespół „Krawczyk Show”, Alicja Kowalska, Natalia Królik, Amelia Lemańska, Małgorzata Mathej, Julia Mróz, Kinga Siewierska, Marcel Tułacz, Kinga Wołoszyn, Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie”. 

  Nazwisko głównego zwycięzcy konkursu trzymane jest na razie w tajemnicy, która rozwiana zostanie na piątkowej gali w “Alternatywach”. 

  Wielka gala

  A które utwory słynnego piosenkarza będzie można usłyszeć podczas gali? Pełen przekrój, bo nie potwierdziły się obawy, że zgłoszenia będą dotyczyć tylko "Parostatku" czy "Bo jesteś ty".

  Szykuje się zatem prawdziwy przegląd twórczości “polskiego Elvisa” w dobrym wykonaniu. Podczas gali oprócz laureatów konkursu na scenie wystąpi Mariusz Ostrowski. Aktor i wokalista oraz członek jury wciela się w rolę Krzysztofa Krawczyka w spektaklu „Chciałem być” w reż. Michała Siegoczyńskiego. Widzowie nie powinni być więc zawiedzeni.

  Gala Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w piątek, 24 czerwca w Ursynowskim Centrum Kultury “Alternatywy” przy ul. Gandhi 9. Bilety do zdobycia w recepcji bądź na stronie biletyna.pl w cenie 20 i 30 złotych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Paulo 3 miesiąc temuocena: 92% 

   Jak czytam coś takiego, to od razu przypomina mi się dowcip. Pewien sołtys miał psa tak groźnego, że jak pies padł, to jeszcze przez miesiąc buda szczekała...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowski Inteligent 2 miesiąc temuocena: 80% 

   Program UCKA to dno w mojej opnii.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ano 1 miesiąc temuocena: 18% 

   @inteligent: masz rację: jeśli z programu nic sie nie rozumie, to faktycznie można mieć taki problem;)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4436 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022