REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 października 2018, 11:50 komentarzy 69

  (PG)

  Piotr Guział żegna się z polityką i Ursynowem. Po niedzielnych wyborach musiał przełknąć dwie gorzkie pigułki - przegraną Patryka Jakiego oraz własną przegraną w wyborach do rady dzielnicy.

  Dla jednych charyzmatyczny samorządowiec, twórca niegdysiejszej potęgi stowarzyszenia "Nasz Ursynów" - pierwszego w Warszawie lokalnego komitetu, który przejął władzę. Dla innych pogubiony polityk, który zmieniając barwy partyjne i polityczne, zatracił własną tożsamość i sprowadził na swój lokalny komitet katastrofę. Zawadiaka z ogromnymi ambicjami, który nie potrafi współpracować.

  Piotr Guział, były burmistrz Ursynowa żegna się z lokalnym samorządem.

  We wrześniu zrezygnował z własnego startu w wyborach na prezydenta Warszawy i poparł Patryka Jakiego, czego na Ursynowie najwyraźniej mu nie wybaczono. W wyborach do Rady Dzielnicy, mimo startu z pierwszego miejsca na liście NU+OU w okręgu imielińskim (wcześniej startował w okręgu nr 2), dostał tak małe poparcie, że komitet nie wziął udział w podziale mandatów. Nasz Ursynów zdołał tu zebrać zaledwie ok. 9,5% głosów, a jeszcze cztery lata temu miał ponad 19 proc.

  Jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników, były burmistrz pożegnał się z wyborcami. Nie omieszkał pochwalić się swoimi osiągnięciami, które z perspektywy 20 lat naprawdę imponują.

  Coś się kiedyś zawsze kończy. Tym bardziej po 20 latach bez przerwy. W tym czasie byłem 5-krotnie wybierany radnym. To udało się bardzo niewielu osobom w historii warszawskiego samorządu.

  Stworzyłem pierwszy ruch miejski który odniósł sukces wyborczy w Warszawie. Byłem 4 lata burmistrzem. Doprowadziłem do referendum w stolicy, które przyczyniło się do kilku pozytywnych zmian, jak np. obniżenie cen biletów komunikacji miejskiej, budżet partycypacyjny, czy budowa POW.

  Miałem dobry trzeci wynik na prezydenta, obecnie nieosiągalny dla bezpartyjnych kandydatów. Zostałem drugim w historii radnym miasta z lokalnego komitetu. Jestem dumny z mojej drogi. Dziękuję za te wszystkie szanse wyborcom. Będzie co wspominać.

  - napisał Piotr Guział.

  Dziś zarzeka się, że do polityki już nie wróci. A podwójną porażkę w wyborach samorządowych traktuje jako "koniec i nowy początek".

  - Choć, w moim przypadku, ten nowy początek nastąpił w 2015 roku, gdy postawiłem na biznes, a nie politykę. Sprawia mi to frajdę i daje wymierną satysfakcję. Jednak wraz z niespodziewanym objęciem mandatu radnego miasta (w 2014 r. - dop. redakcja), mój koniec działalności samorządowej i politycznej nieco się przeciągnął. Chciałem, by stało się to w wyborach - dodaje.

  Dlaczego przegrał?

  Słabe wyniki Guziała szokują, bo wydaje się, że na Ursynowie znają go wszyscy. Kandydat był jednak tak pewny siebie, że nie prowadził praktycznie żadnej kampanii na Ursynowie. Tymczasem jego konkurenci wręcz przeciwnie. Maciej Antosiuk z Projektu Ursynów, wielki zwycięzca tych wyborów, który był lokomotywą listy PU, już od sierpnia odwiedzał mieszkańców Imielina. 

  - Faktycznie nie prowadziłem własnej kampanii. To tak jakbym świadomie odłączył się od respiratora. Pomogła też ordynacja i system d’Hondta nieubłagany dla rozdrobnionych komitetów - tłumaczy Piotr Guział.

  Ale jego współpracownicy z Naszego Ursynowa i Otwartego Ursynowa, choć nie pod nazwiskiem, przyznają: - Piotrek zawalił kampanię i pociągnął nas w dół. Zwłaszcza poparciem Jakiego w wyborach prezydenckich.

  Guział nie docenił siły negatywnego wizerunku, na jaki zapracował przez lata kontrowersyjnymi wypowiedziami (np. o kobiecie zgwałconej w Lesie Kabackim), czy też skacząc z politycznego kwiatka na kwiatek.

  Kończy jednak bez żalu i odchodzi w poczuciu spełnienia.

  Tylko nielicznym w Polsce jest dane przeżyć tak brawurowy i intensywny czas w polityce i samorządzie. Od dziś proszę mówić o mnie historia Ursynowa. A może i Warszawy. Dziękuję wszystkim. I pozdrawiam jako człowiek prywatny. 

  Jak oceniasz działalność Piotra Guziała?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 387

  • 85
   BARDZO PRZYDATNY
  • 14
   ZASKOCZONY
  • 46
   PRZYDATNY
  • 85
   OBOJĘTNY
  • 38
   NIEPRZYDATNY
  • 31
   WKURZONY
  • 88
   BRAK SŁÓW

  69Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~nawigator 69 11 miesięcy temuocena: 75% 

   Haniebna postać w historii Ursynowa. Powinien mieć zakaz zbliżania się do naszej dzielnicy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~piraniecztery 68 12 miesięcy temuocena: 83% 

   niech znika ten narcyz-żegna się tak jakby był naprawdę ważny a był zwyczajnym krętaczem i karierowiczem

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec imielina 67 12 miesięcy temuocena: 100% 

   Guział to : ,samochwała w kącie stała.Bardzo niechlubna historia Ursynowa umiał robić wiele szumu koło własnej osoby.Lubił niszczyć ludzi bardzo zasłużonych dla Ursynowa, tylko po to by móc samemu błyszczeć. Dla kariery sprzedał by nawet swoich najbliższych.Chory człowiek!.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec Ursynowa od 36 lat 66 12 miesięcy temuocena: 89% 

   Jedna jest historia guźca na Ursynowie. Drugiej nie będzie. Jesteś Pan historią samego siebie, swojej pychy i arogancji.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~and 65 12 miesięcy temuocena: 83% 

   Należy zapytać dlaczego to tak długo trwało?

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~eeetam 64 12 miesięcy temuocena: 83% 

   Pa Pa płakać nie będę leszcu

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~eeetam 63 12 miesięcy temuocena: 75% 

   Pa Pa płakać nie będę leszcu

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~del 62 12 miesięcy temuocena: 88% 

   ciesze sie niezmiernie ze człowiek z wygorowanymi ambicjami znika z powierzchni Ursynowa. Psychopatyczne zapedy, przypisywanie sobie wszystkich, nawet nie swoich sukcesow oto obraz pana PG

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 61 12 miesięcy temuocena: 85% 

   Jak mawiał klasyk Spadaj dziadu. Typowy populista, zadymiarz i krzykacz. Idź człowieku do normalnej roboty, ale prawdopodobnie nawet do takiej się nie nadajesz.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jakubkot 60 12 miesięcy temuocena: 81% 

   "Piotrek", lew salonowy ursynowskich grup fejsbuka, mistrz lansu, człowiek tak pozbawiony własnych poglądów, że aż przezroczysty, na koniec - sprzymierzeniec PiS-u zrozumie dobrze takie słowa pożegnania: "Przeproś i Sp...aj"!

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 59 12 miesięcy temuocena: 100% 

   Przezroczysty = transparentny. Oj nie, nie, nie ten pan.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nico 66 58 12 miesięcy temuocena: 21% 

   Panie Piotrze nigdy nie byłem zwolennikiem lewicowych poglądów wręcz przeciwnie ale szanuję ludzi którzy potrafią wznieść się ponad podziały dla lokalnej społeczności niech pan nie rezygnuje niech pan dalej walczył dla ludzi z którymi pan dzieli ten niewielki kawałek Polski.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anik 57 12 miesięcy temuocena: 80% 

   Człowieku, z drzewa spadłeś?!

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adam Kabaty 56 12 miesięcy temuocena: 84% 

   Zastanawia mnie tylko taka jedność w komentarzach - nie widziałem jeszcze by tyle osób komentowało kogos innego, jednocześnie będąc praktycznie po jednej stronie jeśli chodzi o opinie. Gdyby to był zachwyt, bohater mógłby czuć się nadzwyczajnie, a tu fala krytyki - z pewnością Pan to czyta, Panie Piotrze - proszę choć chwile pomyśleć nad sobą i zadać sobie pytanie czym Pan sobie na to zasłużył. Jeśli ma Pan trudności z odpowiedzią - proszę się tu odezwać, pomogę w przypomnieniu sobie, bardzo chętnie i gratis!

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adam Kabaty 55 12 miesięcy temuocena: 90% 

   Eh, jak to powiedział klasyk: „Można być niskim ale nie małym”. Takim podsumowaniem z przyjemnością żegnam PGuziała - HISTERIĘ a nie historię Ursynowa. Trochę umiaru, a nie dalej ta znana z fb buta!

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maruda 54 12 miesięcy temuocena: 79% 

   Odrobinę szacunku jaką powinien mieć człowiek do samego siebie zawiódł. Dołączenie do grona tak "wybitnych jednostek" dla każdego szanującego się człowieka stanowi totalną porażkę zdrowego rozsądku. Jedynym usprawiedliwieniem jest kasa.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Guziec won 53 12 miesięcy temuocena: 71% 

   Guział dno i zakała nic na Ursynowie nie zrobił nakradł i teraz wielki z niego biznesmen

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~opper 52 12 miesięcy temuocena: 75% 

   Trudno dziwić się. Po jego wprost "genialnym", ostatnim zagraniu, na Ursynowie był już skończony. Przykleić się do miernoty i nieuka dla stanowiska. Jak nisko trzeba upaść.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krystian 51 12 miesięcy temuocena: 17% 

   Piotr to wielki talent i bystry umysł. ból dupy tu komentujących anonimów, jest najlepszym dowodem. Jeszcze cimnota nie zrozumiała, jak się robi biznesy i wierzą ciemniaki w te ideały, to biadolenie, moralizowanie, że cnoty nikt nie powinien sprzedać w polityce. Tymczasem polityka na tym polega, kto się z kim dogada, jak przekonac wyborców. To jest polityka i w tym Guział nie miał sobie równych. Przegrał? hahaha wygrał, bo rozpoznawalność przekłąda się na biznes ciemniaki. Waszym hejtem nakrecacie mu hajsy. skumacie to wreszcie?

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 50 12 miesięcy temuocena: 68% 

   Obola dla tego, kto go zatrudni. Facet nic innego nie umie, jak politykować i jest skompromitowany. A rozpoznawalność miał ale z niej zrezygnował, żeby biegać za innym kandydatem.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 49 12 miesięcy temuocena: 85% 

   Krystian, wnoszę, że ból doopy masz przeogromny, bo też pozostajesz anonimem.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adam Kabaty 48 12 miesięcy temuocena: 82% 

   Krystian - nie chciałbym być tak znany

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 47 12 miesięcy temuocena: 88% 

   bul doopy Krystianka,że naród w końcu "odstrzelił" niedojdę bbbuuuhhhaaahhhhaaaaa

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krystianww 46 12 miesięcy temuocena: 0% 

   serio gamonie, skumajcie cyferki, ile osób znało Guziała w Polsce przed wystepem z jakim? Myślicie, że przegrał? popajacował sobie w kampanii a efekt tego taki, że zna go teraz 10 razy więcej osób. Myślicie, że ktoś w biznesie sie przejmuje waszym hejtem? śmieją się z was, gdy jedzą ośmierniczki, mowią sobie - Piotr jak Ty to robisz, że jestes taki znany? - wystarczy wkurzac ludzi i wtedy sami Cię niosą. Amen biedaki i wyróbcie sobie karty TESCO :)

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Proszę Pana 45 12 miesięcy temuocena: 83% 

   Na historię trzeba sobie zapracować

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~werwq 44 12 miesięcy temuocena: 75% 

   Tak się kończą wszystkie alianse pisuarczykami. czyli pełna klapa

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~z Kabat 43 12 miesięcy temuocena: 88% 

   Jakim trzeba być bufonem żeby powiedzieć: "Od dziś proszę mówić o mnie historia Ursynowa. A może i Warszawy." Chyba, że to samokrytyka, bo znane są postaci, choć tragiczne i beznadziejne, to jednak historyczne. Tyle, że ich oceniła historia a nie oni sami. Czyli, to pierwsze :-)

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lechu 42 12 miesięcy temuocena: 75% 

   Szkoda że nie ma na tyle ambicji ,żeby określić siebie jako historia globu.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~z Kabat 41 12 miesięcy temuocena: 75% 

   Coś się kiedyś zawsze kończy. Tym bardziej po 20 latach bez przerwy, w czasie których nie nauczył się fachu i żył z publicznych środków. Był 5-krotnie wybierany radnym, co w oczywisty sposób odbiło się na jego dzisiejszym statusie i postrzeganiu społecznym. Taka strata udała się bardzo niewielu osobom w historii warszawskiego samorządu. Stworzył pierwszy ruch miejski który dziś zawiódł wyborcze nadzieje w Warszawie. Był 4 lata burmistrzem a jego wątpliwe decyzje można znaleźć w wyrokach sądowych. Doprowadził do referendum w stolicy, które zakończyło się spektakularną klapą. Miał 3 wynik na prezydenta, bo było tylko 2 poważnych kandydatów. Wynik wyższy niż 8,6% był dla niego nieosiągalny przy konkurencji: 27.7% i 47,2%. Został 2 w historii radnym miasta z lokalnego komitetu, tego z którego potem nie dostał się nawet do rady dzielnicy. Jest dumny ze swojej drogi i dziękuje za te wszystkie szanse wyborcom. A wy oceńcie jak je wykorzystał i czy ma powody do dumy czy wstydu.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gabi 40 12 miesięcy temuocena: 14% 

   Żółć, która się wylewa z komentarzy wyznawców PO potwierdza mój pierwszy komentarz :/

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 39 12 miesięcy temuocena: 85% 

   nikt nie ma większej żóci i jadu wylewającego sie z pysków jarusia ,antosia ,krysi i ojaca biznesmena

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gabi 38 12 miesięcy temuocena: 17% 

   twój komentarz pol dobrze ilustruje jak wyborcy po (pisu z resztą też, tylko przez inną telewizję) macie wyprane mózgi.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pupuś 37 12 miesięcy temuocena: 88% 

   10 Lat czekałem na tą chwile! Guział szkodził już 10 lat temu wprowadził nas w błąd. Ulga że odchodzi!

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JP 36 12 miesięcy temuocena: 84% 

   W końcu.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~egon 35 12 miesięcy temuocena: 84% 

   Na prezydenta Warszawy nie miał szans i wymyślił sobie sposób na stołek, za poparcie Jakiego.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Txji 34 12 miesięcy temuocena: 69% 

   Szara eminencja Pis-u poległa !!!!!! Szkodaaaa a był taki wyszczekany !!!!!

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dsaadsads 33 12 miesięcy temuocena: 75% 

   Chyba wstyd ursynowa. Jak mogl sie sprzedac pisowi tfu...

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Swinia 32 12 miesięcy temuocena: 82% 

   jak sie rwal do koryta to bylo cacy, jak dostal z liscia to be i mowi ze to historia. tacy sa ludzie i to nie tylko on.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jabrzoza 31 12 miesięcy temuocena: 83% 

   Guział - nie historia, a histeria co najwyżej. Idź się lepiej dzbanie napij - to ci najlepiej wychodzi.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~warszawiak 30 12 miesięcy temuocena: 81% 

   bardziej pasuje do ciebie wstydliwy epizod Ursynowa

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~SPT 29 12 miesięcy temuocena: 82% 

   Historią Ursynowa jest inż. Henryk Cwil. Zrobił bardzo wiele by ta część miasta powstała, wyglądała efektownie i mieszkało się wygodnie. To nie tylko mieszkania a szkoły, żłobki, przedszkola i przychodnie zdrowia, a także wspaniała zieleń (zamawiana u producentów z wieloletnim wyprzedzeniem). I to wczasach gdy kombinaty rozliczane i premiowane były tylko z tzw PUM (powierzchni użytkowych mieszkań). Pan Piotr Guział nie może mieć takich sukcesów bo i epoka nie ta. Nie realizuje się takich wielkich i ambitnych inwestycji. Same wodociągi dostarczające wodę na Ursynów mają średnicę 1800mm, a jest ich tak naprawdę dwa (wschodni i zachodni).

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jacek 28 12 miesięcy temuocena: 86% 

   Historia Ursynowa?!? Nazwałbym to bolesnym incydentem.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Koniki z Wyścigów 27 12 miesięcy temuocena: 80% 

   !!! "...Twórcy filmu o Zenku Martyniuku oficjalnie nie potwierdzili, kto zagra wokalistę. Wiele wskazuje na to, że będzie to Antoni Królikowski. Okazuje się jednak, że "król" disco polo ma inny typ. Jest przekonany, że jedynym z aktorów zawodowych, godnym tej roli, jest Jacek Braciak, a wśród tzw. naturszczyków - Piotr GUZIAŁ..."

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Koniki z Wyścigów 26 12 miesięcy temuocena: 78% 

   "...Twórcy filmu o Zenku Martyniuku oficjalnie nie potwierdzili, kto zagra wokalistę. Wiele wskazuje na to, że będzie to Antoni Królikowski. Okazuje się jednak, że "król" disco polo ma inny typ. Jest przekonany, że jedynym z aktorów zawodowych, godnym tej roli, jest Jacek Braciak, a wśród tzw. naturszczyków - Piotr GUZIAŁ..."

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~A_idz_Pan_i_nie_Wracaj 25 12 miesięcy temuocena: 77% 

   Pan Guział wpisał się w przykład antyideału polityka. Pamiętam jak zrobił konsultacje w sprawie "Parku Cichociemnych" w budynku urzędu dzielnicy. Mieszkańców nie chciał nawet wysłuchać do końca. Po prostu wyłączał im mikrofon uśmiechając się do asystentki. Styl jego wypowiedzi pozostawiał wiele do życzenia jak i brak poszanowania oraz taktu. Takich incydentów i jego potknięć było zdecydowanie zbyt wiele. Mieszkańcy dzielnicy mają dobrą pamięć. Także nie dziwcie się wynikom.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WITO 24 12 miesięcy temuocena: 25% 

   PO wykończyło Guziała - to była ostra akcja przeciwko niemu ze strony tak ursynowskiej formacji PO, jak i tzw. "ludu PO". Chociaż nic na niego nie mieli.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 23 12 miesięcy temuocena: 86% 

   Ubezwłasnowolniony czcicielu sekty toruńsko-smoleńskiej .........pis to zło ,czemu naród dał wyraz

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zaq 22 12 miesięcy temuocena: 30% 

   szkoda :( wg mnie mega człowiek, jak pierwszy użył terminu mafia reprywatyzacyjna też była wtedy jedna wielka kpina z niego,

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tramal 21 12 miesięcy temuocena: 79% 

   hurrrrra!!!!!!! nikt cie tu nie chce juz guzek

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 20 12 miesięcy temuocena: 87% 

   Piotr Guział stworzył i pogrzebał Nasz Ursynów. Za dużo ciągnęło się za ludźmi z Naszego Ursynowa podejrzeń o szemrane interesy. Guział zarzeka się, że do polityki już nie wróci. To prawie tak, jakby koń rezygnował z owsa. Gdy tylko nasz ekspolityk zwęszy polityczno-biznesowy interes, na pewno wróci. Mnie słaby wynik Guziała nie dziwi - już 8 lat temu ledwo, ledwo wszedł do rady. Bardziej był złotoustym showmanem niż rzeczywistym politykiem i gospodarzem Ursynowa. W Radzie Warszawy spał i tylko czasem budziło się w nim polityczne ADHD. Jak dla mnie pozostawił po sobie niesmak i obraz niedojrzałego aparatczyka, na dodatek człowieka grającego tylko na siebie, który sprzeda przyjaciół, gdy wyczuje w tym zysk dla siebie. RIP, panie Piotrze.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adam Kabaty 19 12 miesięcy temuocena: 80% 

   Ten megaloman wróci, zobaczycie! Może już za rok. Polityka go kręci, nie rozumie ze się skompromitował, polityka to tez kasa i to go tez kręci.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lechu 18 12 miesięcy temuocena: 86% 

   Tak się kończy dawanie d...pisowi.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~M3 17 12 miesięcy temuocena: 79% 

   Robienie ścieżek rowerowych na wąskich ulicach, tworzenie szerokich wysepek na środku ulicy ! (zwężone pasy przy wysepkach spowodują kiedyś poważny wypadek). Komunikacja w niektórych miejscach "nowego" Ursynowa - Wyczółki, woła o pomstę do nieba. Zakorkowana ul. Rodowicza przy Dolince nie ruszana od dwóch dekad. Pileckiego w Puławską zawsze "stoi". To samo Poleczki w Puławską do centrum. Brakuje miejsc postojowych, a zrobiliście P+R dwu piętrowy !!! Zamiast puścić podziemne parkingi z możliwością wykupy robią dwa piętra !!! Krzykacz i tyle. NARA

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ida 16 12 miesięcy temuocena: 18% 

   Ale to wina obecnie rządzącej peło (PO). A teraz będzie jeszcze gorzej (np. PO chwaliło się, że będzie odkładana długo Ciszewskiego bis, a już projekt zastopowano i trafia do sądu).

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~seniorr 15 12 miesięcy temuocena: 24% 

   za to odpowiada PO-PU, na których zagłosowaliście. Za 5 lat, po 9 letnich rządach, też będą zrzucać winę na Guziała?

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krzysztof 14 12 miesięcy temuocena: 83% 

   wreszcie odchodzi!!! Zrozumiał chyba, że ludzie Go nie chcą. Cieszymy się na Ursynowie, że jeden bubek odchodzi. Nie żąłujemy p. Guzioł

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~realny 13 12 miesięcy temuocena: 79% 

   ale ma mniemanie o sobie??? historia Ursynowa:), prawdziwego mężczyznę poznaje sie po tym jak kończy, a nie zaczyna:), totalna miernota i pachołek pis-dupków.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 12 12 miesięcy temuocena: 33% 

   A człowieka po stosunku do innych ludzi. Skąd tyle jadu?

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jan-49 11 12 miesięcy temuocena: 81% 

   szuja i cwaniak jakich malo przyklei sie do kazdego aby tylko byc przy żłobie

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick 10 12 miesięcy temuocena: 75% 

   Nie wiem co powiedziec bo nie mieszkam wogule w Warszawie. Moge jedynie powiedziec ze przegral wybory popierajac Patryka Jakiego i jego PiS-deuszuw

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qumaty 9 12 miesięcy temuocena: 88% 

   "mówcie o mnie historia ursynowa"? Sodówa pod czaszką chopu znów buzuje? Może jaki pomnik ze spiżu od razu tak ze 100m wysokości na środku dzielni?

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mela 8 12 miesięcy temuocena: 27% 

   Powodzenia, dobrze Pan zarządzał Ursynowem, trochę szkoda.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~1 7 12 miesięcy temuocena: 67% 

   Nie zarządzał dobrze. Może na początku, ale krótko.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mela 6 12 miesięcy temuocena: 50% 

   znam takich, którzy gorzej zarządzali, każdy ma prawo do własnej oceny ale na tym forum grasuje jednostronna grupa anty także nie ma czego się spodziewać, a z całą pownością obiektywizmu

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 5 12 miesięcy temuocena: 80% 

   bbbuuuhhhaaahhhhaaaa

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sąsiad 4 12 miesięcy temuocena: 100% 

   czyżby był tak dobry w łóżku, że go żałujesz?

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gabi 3 12 miesięcy temuocena: 28% 

   Nie będzie komu teraz walczyć z tą bandą złodziei, ale z drugiej strony kto by wytrzymał tyle hejtu. Powodzenia Panie Piotrze!

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~karol 2 12 miesięcy temuocena: 34% 

   Lokalne przybudówki PO typu PU czy IMU wycięły wszystkich niezależnych społeczników.

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~debenek 1 12 miesięcy temuocena: 94% 

   Przybudówka PiS "niezależnymi społecznikami"...? xD

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2681 sekundy
  REKLAMAA2-URZAD-LOKAL---17-10----24-10-2019