REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Jesienią do renomowanej włoskiej pizzerii San Giovanni Ursynów zawitały nowości w menu oraz wielkie promocje! Każdego dnia można liczyć na niespodziankę, a w niedziele do każdego stolika dzban wina gratis.

  W centrum Ursynowa - przy ul. Indiry Gandhi 19 - działa włoska pizzeria San Giovanni. To lokal popularnej warszawskiej sieci pizzerii, obecnej na rynku od ponad 15 lat. Restauracja oferuje prawdziwie włoską pizzę wg receptury z regionu Kompanii - wypiekaną przez kilka minut w piecu z temperaturą 400 stopni Celsjusza - na cienkim cieście, z oryginalnymi składnikami. W menu znajdziemy także duży wybór pasty, czyli włoskich makaronów w pysznych, aromatycznych sosach.

  Jesień z promocjami

  W październiku do San Giovanni wkraczają promocje. W poniedziałki i wtorki w dostawie do każdego zamówienia 1 litrowy napój gratis, w środy i czwartki - podwójny ser gratis, a w piątki i soboty - trzecia pizza w tym samym lub mniejszym rozmiarze jedynie za 10 złotych! (nie dotyczy pizzy XXL).

  Również atrakcyjnie przedstawiają się promocje na miejscu, w klimatycznej i przyjaznej rodzinom restauracji przy ul. Gandhi 19. W poniedziałki i wtorki pizzę tradycyjną dostaniemy za 19,90 złotych lub napój gratis do makaronu. W środy i czwartki - pizza tradycyjna gratis do pizzy w rozmairze maxi lub XXL, a w piątki i soboty - zamwiając do każdej pizzy piwo, drugie dostaniesz gratis (do pizzy maxi lub XXL).

  Niedzielna niespodzianka

  Prawdziwa gratka czeka na miłośników prawdziwie włoskiej pizzy w każdą niedzielę! Po zamówieniu pizzy XXL w lokalu dostaniemy dzbanek lemoniady gratis. A do pizzy maxi - dzbanek wina za darmo! To idealna oferta dla grupy przyjaciół czy dorosłych członków rodziny.

  W przytulnej, inspirowanej włoskimi wnętrzami, restauracji San Giovanni przy ul. Gandhi 19 znajdziemy świetną atmosferę do świętowania i radosnego spotkania.

  Nowości w menu

  Pizzeria San Giovanni to aż kilkanaście rodzajów włoskiej pizzy i pasty do wyboru. Teraz oferta włoskich makaronów będzie jeszcze bogatsza! Do uznanych klasyków, takich jak: carbonara, aglio olio, spinacci czy bolognese dołączają nowości: gnocchi ze szpinakiem, ravioli z łososiem i tortellini z jagnięciną.

  Nie zapominajmy również o największej pizzy włoskiej na Ursynowie, którą serwuje San Giovanni z ul. Gandhi. Pizza gigant ma średnicę aż 60 centymetrów i z pewnością zaspokoi największy głód! Dostępna jest także w dostawie do domu.

  PIZZERIA SAN GIOVANNI

  • ul. Indiry Gandhi 19 (przy skrzyżowaniu z Dereniową)
  • otwarte: od niedzieli do czwartku: 12:00 - 22:00, od piątku do soboty: 12:00 23:00
  • szybka i bezpłatna dostawa na terenie Ursynowa
  • tel. (22) 110 90 90
  • www.pizzeriasangiovanni.pl

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2184 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020