REKLAMAA1 BYŚ 01.09.2021 - 30.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  „Dinozaury” w końcu wracają. Remont przedłużał się i trwał przez całe wakacje. Teraz kiedy dzieci poszły do szkoły, kończy się wymiana nawierzchni na jednym z najpopularniejszych placów zabaw na Ursynowie.

  W połowie czerwca ruszył remont największego w dzielnicy placu dla dzieci. Roboty na początku dobrze szły, a później przystopowały. Powodem były ulewne deszcze, które w lipcu, a zwłaszcza w sierpniu uniemożliwiały kładzenie nawierzchni. Teraz gdy zrobiło się trochę bardziej sucho, na teren powrócił ciężki sprzęt. 

  - Remont miał się skończyć pod koniec sierpnia, ale przedłużyliśmy ten termin. Lepiej, żeby nawierzchnia była wykonana porządnie, bo już były takie przypadki, że ktoś położył na mokrym i potem to odchodziło - mówi burmistrz Robert Kempa.

  Dzieci się niecierpliwią

  Z ciekawością obok placyku przechadzają się rodzice z dziećmi i obserwują postępy w pracy ekipy remontowej. Dzieci podziwiają koparki, które przeciskają się między zabawkami i pytają, kiedy będą mogły wejść na "Dinozaury".

  - Nie jesteśmy z tej dzielnicy, ale szukamy ciekawych placów zabaw. Ten nas najbardziej zainteresował i co jakiś czas przychodzimy tu, aby zobaczyć, jak idą prace. Dzieci bardzo się cieszą, że niedługo będą mogły się bawić na tym placyku. Pewnie znowu tu przyjdziemy w sobotę - mówi matka z dwójką dzieci.

  W ostatnich dniach wykonawca wyłożył nową nawierzchnię poliuretanową. Przed nim ostatnie poprawki. Burmistrz zapewnia, że wszystkie prace powinny zakończyć się już niebawem.

  Remont był konieczny z uwagi na tragiczny stan nawierzchni. Była już tak zużyta, że rodzice bali się o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Projekt do Budżetu Obywatelskiego złożyła w ubiegłym roku radna Magdalena Rogozińska. Zdobył on poparcie odpowiedniej liczby osób, więc jest realizowany.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Linek 1 11 dni temuocena: 100% 

   Remont był konieczny, ale NIE W WAKACJE. Mam złudną nadzieję że odpowiedzialni za przetargi w urzędzie zapamiętają prawdę objawioną żeby na wakacje NIE ZAMYKAĆ dziecięcych atrakcji.

   Edytowany: 11 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.402 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021