REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MZ)

  Strażacy otoczyli plac zabaw obok Dzielnicowego Domu Kultury przy Kajakowej biało-czerwoną taśmą i nie wpuszczają nikogo. Nie udało się im jednak odciąć konaru drzewa, który zagraża biezpieczeństwu bawiących się tam dzieci. Ratusz szuka firmy, która podejmie się zadania bez szkody dla placu zabaw. 

  Po sygnale od jednego z mieszkańców, że pęknięty konar może w każdej chwili runąć na plac zabaw przy ul. Kajakowej, dzielnica powiadomiła straż pożarną, licząc na szybką interwencję. Strażacy, oceniając sytuację na miejscu, mogą zdecydować o wycięciu drzewa lub jego fragmentu bez zbędnych procedur, jeśli zagraża ono bezpieczeństwu ludzi lub mienia. 

  - Liczy się czas dlatego musieliśmy działać w trybie awaryjnym. Ale nie udało się wyciąć konaru, ponieważ podstawienie drabiny strażackiej wymaga demontażu ogrodzenia, poza tym ciężki samochód zniszczyłby piankę na placu. Chcemy jak najszybciej znaleźć firmę, która ma odpowiedni podnośnik i jutro przytnie drzewo - mówi wiceburmistrz  Bartosz Dominiak. 

  Plac zabaw przy Kajakowej 12b będzie nieczynny prawdopodobnie jeszcze jutro, pod warunkiem szybkiego znalezienia pilarzy z podnośnikiem. Do tego czasu ratusz prosi o przestrzeganie zakazu wejścia na plac, bo grozi to niebezpieczeństwem.  

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3021 sekundy
  REKLAMAA2-PrzedszkoleEDULICA-25-02----25-03-2020