REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Urząd dzielnicy)

  Dzielnica wyremontowała trzy place zabaw na Kabatach. Zamontowano nowe zabawki, wybudowano piaskownice wraz z daszkiem, osłaniającym dzieci przed ostrym słońcem.

  Place zabaw leżą na terenie spółdzielni mieszkaniowej "Osiedle Kabaty", ale wyremontowała je dzielnica. Dlaczego? Bo mieszkańcy gremialnie zagłosowali na projekt do Budżetu Partycypacyjnego, złożony przez wiceprezesa spółdzielni Norberta Woźniaka. Pomysł modernizacji starej i wysłużonej infrastruktury dziecięcej zyskał poparcie ponad 1,4 tys. osób.

  Dzielnica właśnie pochwaliła się efektami remontów. Na placu zabaw przy Dembego 28 zamontowano nowe zabawki dla małych dzieci, huśtawkę "Bocianie gniazdo" oraz bujak. Wybudowano też piaskownicę z zacienieniem. Na drugim placyku - przy Dembego 24 - pojawiły się 4 wieże do zabawy, bujak sprężynowy, huśtawka dla dwóch osób i również piaskownica z zacienieniem. Przy Dembego 19 dzieci do dyspozycji mają piramidę linową, bujak dwusobowy oraz piaskownicę i ławki. 

  - Realizujemy w dzielnicy sporo inwestycji, ale te które są dedykowane najmłodszym dają mi najwięcej radości. Trzy place zabaw, których modernizacja właśnie się zakończyła, to powód do zadowolenia dla mnie, ale jeszcze większy dla dzieci które będą z tych placów korzystać – cieszy się burmistrz Robert Kempa.

  Na inwestycję w spółdzielcze place zabaw dzielnica wydała prawie 120 tys. złotych.

  ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ WYREMONTOWANE PLACE ZABAW:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2835 sekundy
  REKLAMAA2-LiveHealthy-06-11----06-12.2019