REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 lipca 2019, 08:13 komentarzy 4

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MS)

  Przez cały lipiec na terenie ursynowskich placów zabaw będzie oczyszczana nawierzchnia piaskowa. Wiąże się to z zamknięciem niektórych obiektów. Sprawdź, które z nich mogą być nieczynne.

  O tym, co można znaleźć w piaskownicy krążą legendy, dlatego - ze względów higienicznych - dzielnica musi czyścić w nich piasek przynajmniej raz w roku. Na razie zakończyły się już prace prowadzone w Parku „Lasek Brzozowy” (duży i mały plac zabaw) oraz w Parku Przy Bażantarni przy ul. Jeżewskiego (linarium).

  Kolejne mają się odbyć i zakończyć do 26 lipca: w Parku im. Romana Kozłowskiego, przy ul. Bacewiczówny - plac zabaw dla dzieci młodszych oraz dla dzieci starszych, przy ul. Cybisa i przy ul. Kajakowej. Place zabaw będą zamykane w momencie rozpoczęcia czyszczenia, a informacje o pracach będą aktualizowane na bieżąco na stronie urzędu.

  Dlaczego na prace zdecydowano się akurat teraz, kiedy wiele dzieci korzystając z przerwy w nauce i przedszkolu ma wreszcie czas, żeby korzystać z placu zabaw? Urząd odpowiada, że tak naprawdę żaden moment nie jest dobry, a teraz przynajmniej wiadomo, że dzieci będą bawiły się przez większość wakacji w czystym piasku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 32

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~RR 4 3 miesiące temu

   A to, że na placach zabaw odbywają się wieczorne imprezy i śpią bezdomni to nikomu nie przeszkadza, zwłaszcza Straży Miejskiej, która woli wlepiać mandaty za parkowanie lub sprzedaż pietruszki.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Novainnew 3 3 miesiące temuocena: 75% 

   I znowu wracamy do nieodpowiedzialnych właścicieli psów i kotów: nie sprzątają po swoich pupilach, nawet, jak zwróci im się uwagę; a jeśli, to tylko kupy, co z sikami - te są zdrowe? Nie macie na swoich osiedlach obszczanych samochodów, rowerów, drzwi? Nikt o tym nie mówi. Zimą te kupska i szczyny zalegają tygodniami na białym śniegu - zbiera się do wymiotów. Właściciele pupili powinni dodatkowo płacić za sprzątanie i odkażanie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~BabkaPiaskowa 2 3 miesiące temuocena: 78% 

   Cały rok jest na oczyszczenie piasku ale najlepszym okresem okazuje się ten kiedy z placów zabaw korzysta najwięcej dzieci.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~DziadekPiaskowy 1 3 miesiące temuocena: 100% 

   W grudniu dzieci będą mogły pobawić się w piaskownicy, zdaniem administratorów oczywiście...

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2779 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019