REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Planujesz wzięcie kredytu na samochód, mieszkanie lub dowolny cel? Zanim przejdziesz do wyboru konkretnego banku czy podpisania umowy, przygotuj się do wszystkich formalności. Czy na pewno masz szansę na otrzymanie pieniędzy z banku? Jeśli chcesz odpowiedzieć na to pytanie twierdząco, przygotuj się pod każdym możliwym względem. Przypominamy o najważniejszych krokach przed wzięciem kredytu.

  Legalne źródło dochodów

  Porównywarka finansowa kredytowo.org obrazuje, jak wiele banków ma dla Ciebie propozycje kredytów – samochodowych, hipotecznych czy gotówkowych. Jak wiadomo, z kredytami jest nieco trudniej niż z pożyczkami, które udziela się często przy minimalnej weryfikacji klientów. Banki oczekują zaś od klientów na tyle stabilnej sytuacji finansowej, żeby mogli wypełnić umowę zgodnie z ustaleniami, regularnie oddając ratę powiększoną o odsetki oraz inne opłaty.

  Z tego względu na pozytywną ocenę zdolności kredytowej nie za bardzo mogą liczyć osoby, które nie mają stałego dochodu, zatrudnienia lub pracują „na czarno”. Banku nie interesuje bowiem Twoja gotówka noszona w portfelu, a liczby wynikające z podpisanej umowy o pracę czy wyciąg z konta. Dlatego planując kredyt, szczególnie na wysoką kwotę, zrób wszystko, co w Twojej mocy, żeby praca zwiększała Twoje szanse na pozytywną weryfikację wniosku. Znajdź stanowisko, które zapewnia stabilną perspektywę zarobków na lata.

  Zdolność kredytowa

  Na ocenę zdolności kredytowej wpływa wiele czynników. Inaczej ocenia się rodziny, inaczej singli. Zarobki i forma umowy również mają ogromne znaczenie. Ale nie zapominaj, że Twoje dane znajdują się w wielu bazach. Jeśli w Twojej przeszłości figurują nieopłacone mandaty, niespłacone pożyczki czy inne problemy z długami – bank nie będzie, delikatnie mówiąc, zachwycony. Warto z kolei mieć „na koncie” całkowicie spłacone zobowiązania, co udowadnia wiarygodność i potwierdza brak problemów z oddawaniem comiesięcznych rat, choćby za sprzęt RTV lub AGD. Dowiedz się więcej na temat oceny zdolności kredytowej w banku, który Cię interesuje i zawczasu przygotuj się na dokładne „prześwietlenie”. Jeśli jakieś historie wymagają wyjaśnienia, zrób to teraz.

  Wiedza finansowa i dobry wybór oferty

  Wzięcie kredytu na lata – brzmi jak wyzwanie, prawda? Nic więc dziwnego, że wiele osób zdaje się na wsparcie doradcy kredytowego. Jednak warto wymagać także od siebie pogłębionej wiedzy na temat finansów, choćby w zakresie kredytów i pożyczek. Takie narzędzia jak porównywarka kredytów gotówkowych albo aktualne zestawienia pozwalają w świadomy sposób zdecydować o wyborze najkorzystniejszej, najtańszej oferty. Nie trać przez niewiedzę!

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2355 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-03----10-04-2019