REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Jeśli macie plany na weekend związane z ładną pogodą, to trzeba je zweryfikować. Jak ostrzegają synoptycy w sobotę i niedzielę poważne ochłodzenie, silny wiatr, możliwe opady deszczu i burze. Już w piątek po południu porywy wiatru były coraz silniejsze.

  Upalny piątek to na razie jeden z pierwszych i ostatnich pięknych letnich dni tej wiosny. Jak na złość pracującym w tygodniu osobom w weekend pogoda ma się popsuć. 

  - Po bardzo ciepłym piątku z temperaturą do 28°C, w nocy z piątku na sobotę spodziewamy się gwałtownych burz z silnym deszczem i porywami wiatru do 85 km/h, a lokalnie nawet 100 km/h. W sobotę i niedzielę znacznie chłodniej, więcej chmur i opady deszczu - uprzedzają synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

  Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła od południa smsy z alertami. Namawiają one do zabezpieczenia rzeczy, które może porwać wiatr. 

  W Warszawie w sobotę temperatura ma nie przekroczyć 18, a w niedzielę zaledwie... 15 stopni. Możliwy deszcz i burze. I choć deszcz jest bardzo potrzebny roślinności, to nie nastraja to optymistycznie przed dwiema weekendowymi imprezami plenerowymi na Ursynowie - sobotnim Festiwalu Kolorów pod Kopą Cwila oraz niedzielnym Dniem Kultury Ukraińskiej na ratuszowym parkingu. Miejmy nadzieję, że nie będzie tak źle, jak informują synoptycy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5109 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022