REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 listopada 2021, 09:39 komentarzy 1

  (policja)

  Nocna przejażdżka samochodem po parkingu na Płaskowickiej skończyła się aresztem dla 31-latka. Mężczyzna trzymał pod fotelem kilka gramów narkotyków.

  Nie od dziś wiadomo, że policjanci są wyczuleni na wszelkie zachowania odbiegające od normy. Dlatego z zaciekawieniem przyglądali się kierowcy oraz pasażerowi peugeota, którzy po 2 w nocy krążyli samochodem w okolicach parkingów przy ul. Płaskowickiej.

  - Siedzący w samochodzie mężczyźni przejeżdżali wolno, jakby prowadzili obserwację. Policjanci pełniący służbę po cywilnemu przyglądali się im przez jakiś czas, a następnie postanowili przerwać im zajęcie – mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  "Zapomniał wspomnieć"

  Mężczyźni nie potrafili znaleźć racjonalnego wytłumaczenia na swoją nocną eskapadę. Jednocześnie zapewniali mundurowych, że nie mają przy sobie żadnych nielegalnych substancji i przedmiotów. Policjanci nie dali im jednak wiary i postanowili przeszukać samochód.

  - Okazało się, że 31-latek siedzący na miejscu pasażera miał pod fotelem zawiniątko z folii aluminiowej. Wewnątrz znajdował się biały proszek. Narkotester potwierdził, że to amfetamina – zauważa podkom. Koniuszy.

  Zabezpieczone przez policjantów narkotyki. fot. policja

  31-latek przyznał, że… zapomniał wspomnieć policjantom o tych kilku gramach. Narkotyki trzymał na własny użytek, a zakupił je od nieznajomej osoby w Płocku. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 26

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 9
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.7236 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022