REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Podczas piątego mityngu startowało 173 uczestników

  Podczas piątego mityngu startowało 173 uczestników (KT)

  Pomoc choremu chłopcu - taki cel przyświecał dziś przedostatnim zawodom w ramach XXIII Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Na pływalni przy Hirszfelda rywalizowało ponad 170 amatorów pływania.

  Atmosfera - jak zawsze - wspaniała, a rywalizacja w duchu fair play. Piąty mityng Grand Prix Ursynowa, największej w stolicy pływackiej imprezy dla amatorów, zgromadził 173 zawodników. Tegoroczna edycja dobiega już końca, w czerwcu poznamy finalistów, więc młodzi i starsi wiekiem pływacy starali się dopłynąć do mety jak najszybciej, by uzbierać jeszcze kilka dodatkowych punktów.

  - Z każdym startem mój syn ma coraz lepsze wyniki. Widzę, że ta rywalizacja mobilizuje moje dziecko do systematycznej pracy i treningu. Podobnie jak innych pływaków. Jestem wielkim fanem tego cyklu - mówi Michał, tata Macieja, uczestnika zawodów.

  Mimo końcówki cyklu przy Hirszfelda nie zabrakło nowych twarzy. Choć sobotni debiutanci nie będą liczyć się w klasyfikacji generalnej, to po rozpromienionych twarzach widać było, że Dla nich punkty nie są najważniejsze, liczył się udział.

  - Mieliśmy piętnaście nowych osób, one nie będą klasyfikowane, ale chciały popływać i bawić sie z nami - mówi Karol Dębski z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ ZDJĘĆ

  Dzisiejsze zawody miały akcent charytatywny. Uczestnicy pływali dla pięcioletniego Franka, który zachorował na guza mózgu i wymaga eksperymentalnego leczenia w Stanach Zjednoczonych. Chłopiec jest wnuczkiem Renaty Popek, byłej dyrektor UCSiR i pomysłodawczyni Grand Prix Ursynowa w pływaniu.

  Franek zmaga się ze złośliwym guzem pnia mózgu. Również kolejne, finałowe, zawody będą okazją do zachęcania do zbiórki na rzecz Franka. Pomóc można za pośrednictwem strony: pomagam.pl/franekpopek.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3018 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO