REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Coraz bliżej finału, a w sobotę - zawody szczególne, bo charytatywne! Zbliża się finał XXIII Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Można się jeszcze zapisywać, i to niezależnie od tego, czy wcześniej braliśmy udział w tych zawodach czy nie. 

  Od stycznia na pływalni przy Hirszfelda dzieci, młodzież i dorośli rywalizują o pozycje w rankingu Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. W najbliższą sobotę o 10:30 rozpocznie się przedostatni mityng. Będzie on okazją nie tylko do bicia kolejnych rekordów basenu czy gromadzenia punktów, ale także do pomagania!

  Dwa ostatnie spotkania cyklu dedykowane będą choremu 5-letniemu Frankowi, który zmaga się ze złośliwym guzem pnia mózgu. Franek jest wnukiem pomysłodawczyni Grand Prix Renaty Popek, byłej dyrektorki Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  - Ze względu na brak możliwości leczenia Franka w kraju, podjęto walkę o jego życie i rozpoczęto zbiórkę środków na bardzo kosztowne leczenie eksperymentalne w Stanach Zjednoczonych - mówi Karolina Bigos z UCSiR.

  Zbiórka na leczenie chłopca prowadzona jest na portalu pomagam.pl/franekpopek. Organizatorzy Grand Prix proszą wszystkich o wsparcie inicjatywy. Na najbliższym mityngu oraz na finale zawodów będą apelować o wpłacanie datków na rzecz Franka.

  Tym bardziej warto zapisać się do udziału w sobotnich zawodach! Chętni powinni dzwonić pod numer tel. 22 334 62 22 lub pisać na adres mailowy: imprezy@ucsir.pl. Rejestracja trwa do czwartku do godz. 12:00. Regulamin imprezy można znaleźć na stronach UCSiR.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3463 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020