REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Nieważny wiek. Trzeba tylko umieć pływać i można stawać do zawodów! Rozkręca się 23. edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Po styczniowych zmaganiach czas znów skoczyć do wody i zawalczyć o zwycięstwo w kolejnym mityngu. To ostatni dzwonek na zapisy.

  Jak zwykle zaczęło się w styczniu. Pierwsze z sześciu zawodów na pływalni Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przyciągnęły prawie 200 amatorów pływania. Przekrój wiekowy zawodników był imponujący. O dyplomy walczyły zarówno przedszkolaki jak i 80-latkowie. Nic dziwnego, bo to impreza, która od ponad dwudziestu lat jest chlubą Ursynowa. Biorą w niej udział całe rodziny, ścigają się też często grupy przyjaciół. Każdy mityng to też okazja do zawarcia znajomości z tymi, dla których pływanie jest pasją.

  Zawody są podzielone na kategorie wiekowe. Najmłodsi (7 i 8 lat) i najstarsi uczestnicy (powyżej 81 lat) mają do przepłynięcia jedną długość basenu, czyli 25 metrów, pozostali - dwa razy tyle. Wszyscy płyną jak potrafią, styl jest dowolny, ważne, by jak najszybciej dotrzeć do mety. W tym roku po raz kolejny są też kategorie zawodnicze, w których biorą udział dzieci i młodzież z klubów, szkółek lub klas sportowych, gdzie trenują pływanie. 

  Najlepsi zawodnicy, niezależnie od kategorii i wieku, dostaną dyplomy. Do klasyfikacji generalnej 23. edycji Grand Prix Ursynowa w Pływaniu przejdą osoby, które uczestniczyły w minimum czterech mityngach. W czerwcu wielki finał.

  Zapisy wciąż trwają

  Zawody odbywają się w pływalni przy ul. Hirszfelda 11, zawsze od godz. 10:30. Najbliższy mityng odbędzie się w sobotę, 16 lutego. To już ostatnia szansa, by wziąć w nim udział. Zapisy trwają do czwartku, 14 lutego do godz. 12:00.

  Zgłaszać się można osobiście w Dziale Organizacji Imprez UCSiR - pokój 102, Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, od 8:00 do 15:00 lub drogą mailową pod adres: imprezy@ucsir.pl. Z regulaminem imprezy można zapoznać się na stronach UCSiR.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2732 sekundy
  REKLAMAA2-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019