REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02-03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Tu padają życiowe rekordy i zawiązują się przyjaźnie na całe życie! Jeszcze tylko przez dwa dni można się zapisywać do kolejnego mityngu Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Spieszcie się, bo zainteresowanie jest ogromne.

  - Już po raz trzeci biorę udział w zawodach - mówi 12-letnia Tosia. - Dzięki temu pływam coraz lepiej. Pływa też moja młodsza siostra, zawsze są z nami rodzice - dodaje. Bo przyglądanie się postępom dzieci to dla rodziców prawdziwa frajda, choć są i tacy, którym samo oglądanie rywalizacji nie wystarcza. - Też pływam - komentuje Robert. - Najpierw startuje mój syn, a później ja!

  W tych zawodach startują zawodnicy w różnym wieku - od kilkulatów po... 90-latków. 

  - Woda to zdrowie! Od kiedy zacząłem pływać w mastersach czuję się znakomicie. To mnie odmłodziło. Moim zdaniem należy zmotywować młodzież, żeby nie bała się wody i pokochała pływanie, tak jak ja - mówi Lucjan Prządo, najstarszy uczestnik Grand Prix Ursynowa w Pływaniu.

  To tak popularne zawody, że miłośnicy pływania nie wyobrażają już sobie bez nich swojego "pływackiego" życia. Drugi mityng 22. edycji rusza już w najbliższą sobotę o godz. 10:30.

  - W każdym z mityngów najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, a do klasyfikacji generalnej przechodzą osoby, które uczestniczyły w minimum czterech mityngach. Zapraszamy wszystkich gorąco do wspólnej rywalizacji i kibicowania - zachęca Beata Strożek z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Po raz pierwszy w historii zawodów uczestniczy są podzieleni na dwie grupy - amatorów i zawodowców. Ci drudzy to zawodnicy z licencjami pływackimi, byli lub są zrzeszeni z klubach, trenują w klasach sportowych. Wystartować mogą już dzieci 5-cio, 6-letnie i starsze. Najmłodsi i najstarsi pokonują 25 metrów, a pozostali uczestnicy 50 metrów.

  Zapisy cały czas trwają, a listy zamykane są w czwartek, 15 lutego o godzinie 12:00. Zapisać można się osobiście w Dziale Organizacji Imprez UCSiR - pokój 102, Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, w godz. 8:00 – 15:00 oraz drogą mailową na adres: imprezy@ucsir.pl wraz z poprawnie wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym (dostępnym na stronie www.ucsir.pl). Obowiązuje wpisowe - 15 złotych dla dzieci, 20 zł dla dorosłych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2501 sekundy
  REKLAMA