REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Wasze dziecko czuje się nie tylko jak ryba w wodzie, a nawet jak foka? Zgłoście je do konkursu dla najmłodszych miłośników pływania. Trwają zapisy do konkursu "Foki na start"! 

  W sobotę 25 maja sześcioletnie, a nawet młodsze dzieci (roczniki 2013 i młodsze) zmierzą się w dwóch konkurencjach na dystansie 25 metrów. Popłyną na grzbiecie i na brzuchu, ale bez "rękawków". Do pomocy będą miały makaron lub deskę oraz, w razie potrzeby, osobę dorosłą.

  - Zawody rozwijają rywalizację, poprawiają sprawność fizyczną dzieciaków, poza tym takie wydarzenia przynoszą dzieciom ogromną radość! - mówi mama jednej z uczestbiczek ubiegłorocznych zawodów.

  Zmagania odbywać się będą w podziale na dziewczynki i chłopców. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy uzyskają najlepszy czas w obu konkurencjach łącznie. Ale nie tylko o wygraną tu chodzi, a o satysfakcję i sportowego ducha walki, dlatego wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymają pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodkie upominki.

  - Zawody cieszą się wielkim powodzeniem, ze względu na ich rodzinny charakter. Dla dzieci jest to ogromna frajda, bo liczy się sam udział, zabawa, a nie presja na zwycięstwo - mówi Karolina Bigos z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, organizator zawodów.

  Zapisy dzieci urodzonych w 2013 roku i młodszych przyjmuje dział organizacji imprez UCSiR - do czwartku, 23 maja do godziny 13:00: osobiście (Arena Ursynów, pok. 102, ul. Pileckiego 122), telefonicznie - (022) 334 62 22 oraz mailowo: imprezy@ucsir.pl. Zawody odbędą się w sobotę, 25 maja w pływalni UCSiR przy ul. Koncertowej 4 o godz. 10:30. Regulamin imprezy dostępny tutaj.

  VIDEO: Foki na start! Czyli najfajniejsze zawody na Ursynowie. Tak wyglądała poprzednia edycja

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2602 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019