REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KZ)

  REKLAMA

  Wasze dziecko czuje się nie tylko jak ryba w wodzie, a nawet jak foka? Zgłoście je do konkursu dla najmłodszych miłośników pływania. W sobotę UCSiR zaprasza wszystkie "Foki na start"! 

  W najbliższą sobotę sześcioletnie, a nawet młodsze dzieci (roczniki 2011 i młodsze) zmierzą się w dwóch konkurencjach na dystansie 25 metrów. Popłyną na grzbiecie i na brzuchu, ale bez "rękawków". Do pomocy będą miały makaron lub deskę oraz, w razie potrzeby, osobę dorosłą.

  Zawody rozwijają rywalizację, poprawiają sprawność fizyczną dzieciaków, poza tym takie wydarzenia przynoszą dzieciom ogromną radość! - mówi mama jednej z uczestbiczek ubiegłorocznych zawodów.

  W tym roku Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji do udziału w zawodach zaprasza nie więcej niż 80 dzieci. Trzeba się więc spieszyć z zapisami.

  Zmagania odbywać się będą w podziale na dziewczynki i chłopców. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy uzyskają najlepszy czas w obu konkurencjach łącznie. Ale nie tylko o wygraną tu chodzi, a o satysfakcję i sportowego ducha walki, dlatego wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymają pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodkie upominki.

  Maluchy można zapisywać do jutra (piątek, 7.04) do godz. 12:00. Chęć udziału można zgłaszać telefonicznie (22) 334 62 22 oraz mailowo: imprezy@ucisr.pl.

  Zawody "Foki na start" odbędą się w sobotę 8 kwietnia na pływalni przy Koncertowej 4. Start zawodów o godz. 10:30.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1215 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018