REKLAMAA1-STARE-NA-NOWO-17-03----31-03-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Wasze dziecko czuje się nie tylko jak ryba w wodzie, a nawet jak foka? Zgłoście je do konkursu dla najmłodszych miłośników pływania. W sobotę UCSiR zaprasza wszystkie "Foki na start"! 

  W najbliższą sobotę sześcioletnie, a nawet młodsze dzieci (roczniki 2012 i młodsze) zmierzą się w dwóch konkurencjach na dystansie 25 metrów. Popłyną na grzbiecie i na brzuchu, ale bez "rękawków". Do pomocy będą miały makaron lub deskę oraz, w razie potrzeby, osobę dorosłą.

  - Zawody rozwijają rywalizację, poprawiają sprawność fizyczną dzieciaków, poza tym takie wydarzenia przynoszą dzieciom ogromną radość! - mówi mama jednej z uczestbiczek ubiegłorocznych zawodów.

  Zmagania odbywać się będą w podziale na dziewczynki i chłopców. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy uzyskają najlepszy czas w obu konkurencjach łącznie. Ale nie tylko o wygraną tu chodzi, a o satysfakcję i sportowego ducha walki, dlatego wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymają pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodkie upominki.

  Maluchy można zapisywać do czwartku, 19 kwietnia do godz. 12:00. Chęć udziału można zgłaszać telefonicznie (22) 334 62 22, mailowo: imprezy@ucisr.pl lub osobiście - w Arenie Ursynów pokój 102 - w dni powszednie od 8:00 do 15:00.

  Zawody "Foki na start" odbędą się w sobotę, 21 kwietnia na pływalni przy Koncertowej 4. Start zawodów o godz. 10:30.

  VIDEO: Foki na start! Czyli najfajniejsze zawody na Ursynowie

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2643 sekundy
  REKLAMA