REKLAMAA1 TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Rafał Majchrzak)

  W sobotę ruszyła 24. edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Pływalnia przy ul. Hirszfelda 11 wypełniła się zawodnikami w wieku od kilku do ponad 80 lat. To najpopularniejsza impreza dla amatorów basenu w Warszawie.

  Zawodnicy startowali w kolejnych następujących po sobie seriach. Był podział na kategorię amatorską i zawodniczą. Wystąpiło ponad 200 zawodników.

  - Mieliśmy obawę o to, jak będzie wyglądała frekwencja, bo to dopiero początek naszych zawodów. Ale ostatecznie liczba zawodników przerosła nasze wyobrażenia - mówi Wiesław Krzemiński z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Atmosfera zawodów była równie gorąca, jak temperatura wody w basenach. Młodzi i starsi walczyli o jak najlesze czasy na torach pływalni, a rodziny i znajomi dopingowali ich oklaskami. - Córce bardzo spodobało się pływanie, więc postanowiliśmy wziąć udział w tej rodzinnej rywalizacji. To bardzo fajna impreza - mówi nam Alicja, mama jednej z uczestniczek.

  - Co roku wracają do nas nasi stali bywalcy, ale cieszą przede wszystkim nowe twarze na słupkach startowych – dodaje Wiesław Krzemiński z UCSiR.

  Przed nami jeszcze pięć mityngów spod znaku Grand Prix Ursynowa. Kolejne: 29 lutego, 21 marca, 18 kwietnia, 16 maja, a finałowy - 6 czerwca. Zapisywać można się niezależnie od udziału w poprzednich spotkaniach na stronie ucsir.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3446 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021