REKLAMAA1-FortSłużew-17-06----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 grudnia 2013, 16:06
  Każdy uczestnik obowiązkowo biegł w mikołajkowej czapeczce

  Każdy uczestnik obowiązkowo biegł w mikołajkowej czapeczce (SK)

  Szczytny cel, wspólne bieganie, spotkanie znajomych a na końcu rywalizacja. Bieg Mikołajowy na Torze Służewiec przyciągnął ponad sześciuset miłośników joggingu nie tylko z Ursynowa czy Warszawy, ale z całej Polski! Każdy przebyty kilometr z 10-kilometrowej malowniczej trasy nagradzany był złotówką przekazaną na rzecz Fundacji "Lotto Milion Marzeń".

  Na starcie pojawiło się mnóstwo biegaczy - i tych profesjonalnych - biorących udział w niemal każdej imprezie, i tych amatorskich, którzy po prostu lubią od czasu do czasu pobiegać. W tym roku Bieg Mikołajowy zorganizowano na Torze Służewiec. Do przebiegnięcia było 10 km, trasą na której zazwyczaj pojawiają się konie wyścigowe.

  Zwyciezcą Biegu Mikołajowego 2013 został zawodnik z nr 206 - Fabian Florek z Warszawy. Drugie miejsce zajął Mateusz Wilczyński z Siedlec a trzecie Dariusz Świerczewski ze stolicy. Ale nie o wyniki w ten piękny niedzielny dzień chodziło. Każdy z ponad 600 zawodników swoim biegiem "zarabiał" pieniądze na chore dzieci z Kliniki Neurochirurgii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

  Impreza miała charakter rodzinny. Najmłodsi spotkali an Torze świętego Mikołaja i Śnieżynki. Były konkursy i zabawy z nagrodami. Po biegu integracja wciąż trwała - można było skorzystać ze świetnej pogody (było mroźno, ale słonecznie), rozgrzewającej herbaty oraz stoisk gastronomicznych. W końcu po takim wysiłku trzeba uzupełnić kalorie...
   

  Poniżej relacja video z biegu przygotowana przez użytkownika Youtube - Pawła Iżykowskiego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 3.3334 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO