REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Biegnij dla Marty!

  Biegnij dla Marty!

  Tylko 5 przebiegniętych kilometrów i dobre serce - tyle wystarczy, aby pomóc chorej na białaczkę 17-letniej Marcie w walce z chorobą! Już w najbliższą sobotę 24 maja w Parku Kozłowskiego odbędzie się bieg charytatywny "Run For Marta". Ursynów to najbardziej rozbiegana dzielnica. Nie możemy zawieść!

  Run for Marta" to druga edycja projektu pod tytułem "Run For..." , której pomysłodawcą jest JCI Warsaw. W 2013 r. odbył się pierwszy bieg "Run For Beata", w którym uczestniczyło ponad 500 osób. Bieg zorganizowany był w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Dla Beaty Jałochy udało się zebrać ponad 10 000 złotych.

  W tym roku pilnej pomocy potrzebuje Marta, która od marca leczona jest na ostrą białaczkę szpikową. Jej komórki nowotworowe mają specyficzną mutację, przez którą są mniej podatne na leczenie. Każda chemioterapia wiązała się z wieloma przykrymi i niebezpiecznymi skutkami ubocznymi. 4 miesiące temu okazało się, że rak powrócił. Został znaleziony dawca dla Marty, ale nie można się podjąć przeszczepu do momentu gdy choroba nie zostanie opanowana. Obecnie jest po czwartej wznowie, komórki zaatakowały płuca, wątrobę i śledzionę. Praktycznie jedynym wyjściem jest jej wyjazd do kliniki do Niemiec. Nie jest on refundowany, więc rodzice muszą znaleźć szybko kilkadziesiąt tysięcy złotych na leczenie.

  I ty możesz pomóc! Zarejestruj się już dziś! Internetowa rejestracja (TUTAJ) potrwa do 23 maja do godz. 18:00. Można też zarejestrować się w dniu biegu w biurze zawodów od godz. 8:00. Pakiet startowy dla dzieci  - 30 zł, dla dorosłych - 40 zł.

  W tym roku wydarzenie ma charakter rodzinny, więc organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w biegu również dzieci i młodzież, oczywiście na znacznie krótszych dystansach.

  W sobotę 24 maja spotykamy się w Parku Kozłowskiego. Bieg rusza o godz. 10:00. Nie może Was zabraknąć!

  www.runfor.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3537 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020