REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2017, 15:19 komentarzy 1

  (KT)

  REKLAMA

  - Ale emocje! Poziom wyrównany, bawimy się przednio - mówią zawodnicy na II mityngu Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Pływalnia przy Hirszfelda przywitała wielu miłośników wodnych rozrywek, choć frekwencja była nieco niższa niż poprzednio - zaczęły się ferie i część sportowców odpoczywa już poza Warszawą.

  Za nami II mityng XXI Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Roześmiane buzie sugerowały, że chodzi przede wszystkim o zabawę i wspólnie spędzony czas - wyniki są ważne, ale nie najwazniejsze.

  - Pływa się super! Już dziś wszystko za mną, jestem zadowolona. Bardzo się cieszę, bo już lepiej mi idzie, a pływam kraulem najchętniej. To trudna technika - opowiada Agnieszka.

  Oczywiście nie zabrakło wiernie kibicujących rodziców. Ci z zaciśniętymi kciukami przyglądali się poczynaniom maluchów.

  - Dziś jest bardzo fajnie, tak spokojniej - jest mniej dzieci. Rozmawiałam z rodzicami i wielu z nich już zabrało dzieci gdzieś na ferie. Stąd i tutaj niższa aktywność z pewnością - zauważa Ania, mama Agnieszki.

  Najważniejsze dla młodych sportowców są proste, ale szlachetne zasady: wyżej, dalej, mocniej. Dzieciaki przyznają, że najbardziej cieszą ich postępy, jakie obserwują u siebie podczas kolejnych mityngów pływackich.

  - My zazwyczaj pływamy żabką. Niektórzy myślą, że to taka najłatwiejsza technika, ale też trzeba w niej opanować kilka elementów. Wiadomo, że widać efekty treningu, my ćwiczymy - przyznają Maciek i Michał. 

  Do zakończenia XXI Grang Prix Ursynowa w Pływaniu pozostały już tylko 4 mityngi. Rywalizacja będzie coraz bardziej zacięta - spotkania prezentują niezwykle wyrównany poziom sportowy. Zwycięzców całego sezonu poznamy w czerwcu, dojdzie do rozstrzygnięć w 14 kategoriach wiekowych.

  Młodzi sportowcy zdradzili nam dziś kolejny sekret. Przychodźmy na basen, jeśli nie mamy apetytu - pływanie świetnie radzi sobie z niejadkami.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Obserwator 1 ponad rok temu

   Trochę zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim świetna zabawa dla młodych.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1261 sekundy
  REKLAMA