REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pokazyfilmowe.pl)

  To będzie prawdziwa uczta dla wielbicieli musicali. Już dziś wieczorem, przy Kopie Cwila o 21:15 w ramach Ursynowskiego Lata Filmowego historia amerykańskiego artysty P.T. Barnuma, założyciela słynnego cyrku z trzema arenami.

  "Król rozrywki" to oryginalny musical, który ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Film inspirowany jest losami legendarnego P.T. Barnuma, w którego rolę wcielił się Hugh Jackman. To historia wizjonera, gotowego na wszystko, by urzeczywistnić ideę olśniewającego widowiska na miarę światową. Na ekranie pojawią się też m.in. Michelle Williams i Zac Efron.

  Na kolejny film nie trzeba będzie długo czekać, bo już w sobotę, 24 sierpnia o godz. 21:00 przed Dzielniowym Ośrodkiem Kultury "Ursynów" (ul. Kajakowa 12b) zostanie wyświetlony film „Greenbook”. Ten sam obraz będzie pokazany raz jeszcze. Zakończy on 29 sierpnia o godz. 21.15 na Kopie Cwila tegoroczne Ursynowskie Lato Filmowe.

  To wielka atrakcja dla wszystkich miłośników kina. Nagrodzony trzema Oscarami, w tym dla najlepszego filmu 2018 roku, obraz "Greenbook" jest historią drobnego cwaniaczka z Bronxu. Zatrudnia się on jako szofer wybitnego i ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya, z którym wyrusza w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych.

  Wszystkie seanse są darmowe. Dla wygody można zabrać ze sobą coś do siedzenia i okrycia na wypadek chłodu. Patronem medialnym Ursynowskiego Kina Letniego jest portal haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4921 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020