REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lipca 2019, 15:05 komentarzy 1

  (pixabay.com)

  W ursynowskim MAL-u ruszyła akcja "Pomóż się przytulić". Zbierane są maskotki dla dzieci z sal wybudzeń po operacjach w Centrum Zdrowia Dziecka. Akcja potrwa do końca wakacji.

  Miejsce Aktywności Lokalnej przy ul. Kajakowej 12b dołączyło do akcji zbierania nowych maskotek. Mięciutki pluszak podarowany zostanie dzieciom, które budzą się po operacji w szpitalnej sali. Będą dla nich namiastką domowego ciepła, bliskości rodziców i poczucia bezpieczeństwa 

  - Zbieramy od kilku dni, mamy jeszcze niewiele maskotek, ale liczymy, że z każdym dniem będzie ich przybywać. Akcja ma też charakter edukacyjny, bo dzieci które przynoszą zabawki uczą się, że są ich rówieśnicy, którzy potrzebują wsparcia - mówi Marzena Zientara z MAL-u.

  Nowe maskotki, koniecznie z metkami, w rozmiarze odpowiednim dla małych rączek, takim, aby dziecko mogło maskotkę swobodnie przytulić, będą zbierane do końca wakacji. Można je przynieść bezpośrednio do Miejsca Aktywności Lokalnej lub zostawić u portiera w hallu głównym Dzielnicowej Ośrodka Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b.

  Akcję "Pomóż się przytulić" zorganizowała Anna Ojer, Warszawianka Roku 2018, założycielka grupy wspierającej rodziców dzieci przebywających w Centrum Zdrowia Dziecka.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 50

  • 36
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Pluszak 1 4 miesiące temuocena: 50% 

   Szkoda, że nie można oddać używanych, ale w bardzo dobrym stanie. Przecież są metody dezynfekcji.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3607 sekundy
  REKLAMAA2-LiveHealthy-06-11----06-12.2019