REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Wyłudzone przez oszusta złote monety i sztabki

  Wyłudzone przez oszusta złote monety i sztabki (policja)

  Rzekomo spowodował wypadek i wyłudził od seniora 125 tys. złotych w złocie. Mundurowi poszukują oszusta “na policjanta” i przywłaszczonego przez niego majątku. 

  Do oszustwa doszło 11 października. Do starszego mieszkańca ul. Ludwinowskiej zadzwonił mężczyzna i podawał się za syna poszkodowanego. Tłumaczył ursynowianinowi, że miał poważny wypadek, w którym potrącił na pasach ciężarną kobietę. 

  - Wykorzystując fakt, że starszy mężczyzna bardzo się zmartwił, powiedział, że z tej sytuacji jest tylko jedno wyjście - relacjonuje rzecznik mokotowskiej komendy policji podkom. Robert Koniuszy.

  Wyjściem tym była zapłata wysokiej kaucji. Inaczej rzekomy syn poszkodowanego trafi za kratki. Ursynowianin nie miał jednak gotówki. Zaoferował w zamian warte 125 tys. złotych złote monety i sztabki.

  Policjanci proszą o pomoc

  Policjanci zabezpieczyli certyfikaty złotych przedmiotów oraz ich zdjęcia. Teraz publikują je i proszą o pomoc w ich odnalezieniu. 

  - Jeśli ktokolwiek z państwa widział skradzione przedmioty, proponowano mu kupno lub wie, gdzie mogą się one znajdować, proszony jest o kontakt - apeluje podkom. Koniuszy.

  Sprawę prowadzi ursynowski komisariat policji przy ul. Janowskiego 7. Można stawić się osobiście lub zadzwonić - tel. 47 72 30 600 (czynny całą dobę) lub do policjanta prowadzącego 47 723 34 73 - lub wysłać maila na adres dyzurny.kp-ursynow@ksp.policja.gov.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 9
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4901 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022