REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-01----31-01-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 października 2013, 17:37

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Dzięki sprawnej interwencji ursynowskiej policji podejrzani o brutalne pobicie zostali zatrzymani.

  Dzięki sprawnej interwencji ursynowskiej policji podejrzani o brutalne pobicie zostali zatrzymani. (KK)

  Funkcjonariusze ursynowskiej policji pojmali domniemanych napastników dotkliwie pobitego mężczyzny. Prawdopodobnie atak miał związek z porachunkami w biznesie narkotykowym.

  W nocy z 23 na 24 października w rejonie ulicy Płaskowickiej dotkliwie pobito młodego mężczyznę. Czterech napastników dopuściło się na nim ataku z użyciem pałki teleskopowej, mieli także grozić ofierze obcięciem palca sekatorem.

  Niezwłocznie po anonimowym zgłoszeniu pobicia w lokalnym komisariacie mundurowi podjęli interwencję w wyniku, której jeszcze w czwartek zatrzymano trzech sprawców ataku. Czwarty z nich został pojmany następnego dnia. Funkcjonariusze dysponowali rysopisami napastników.

  Podjęte śledztwo doprowadziło policję do podmiejskiej posesji, na terenie której zabezpieczono ponad 100 kg. środków mających prawdopodobnie posłużyć do produkcji narkotyków. Materiał dowodowy trafił do dalszej analizy laboratoryjnej.

  Podejrzani - 25-letni Kamil Sz., 28-letni Michał K., 34-letni Maciej S. oraz 42-letni Wojciech T. – przebywają tymczasowo w areszcie, gdzie usłyszeli zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Może grozić im za to kara do 8 lat pozbawienia wolności. Dotkliwie pobity znajduje się wciąż w szpitalu.

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.1871 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020