REKLAMAA1_FortSluzew_od-06-02-do-28-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Warto mieć w domu akcesoria, które ułatwią nam karmienie dziecka podczas wyjścia.

  Kiedy karmisz butelką

  Nie każda mama karmi dziecko piersią. Przyczyny mogą być bardzo różne. Nie zawsze też można w danej sytuacji nakarmić dziecko, szczególnie jeśli jesteśmy w podróży, poza domem, dużo łatwiej jest wykorzystać butelkę. Dlatego przede wszystkim, młoda mama powinna zaopatrzyć się w umożliwiający odciągnięcie mleka laktator i specjalnie pojemniczki, w których można zamrażać pokarm i przechowywać go w ten sposób przez dłuższy czas.

  Pojemniczki te najczęściej wyposażone są w specjalną końcówkę umożliwiającą podanie z nich mleka bezpośrednio dziecku - wystarczy je podgrzać. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne. Najbardziej praktyczne jest zaopatrzenie się w też w podgrzewacz do butelek, który szybko pozwoli ogrzać mleko do odpowiedniej dla dziecka temperatury.

  Podgrzewacze do butelek

  Podgrzewając mleko w garnuszku, trudno jest określić odpowiednią temperaturę i w dobrym momencie wyłączyć piec. Podgrzewacze butelek pokazują od razu temperaturę, dzięki czemu wiadomo kiedy mleko jest gotowe do podania dziecku. W dodatku są to urządzenia mobilne, zasilane prądem. Mają nieduże rozmiary, więc bez problemu można je zabrać ze sobą, kiedy na przykład udajemy się z naszą pociechą do znajomych z wizytą. Ważne jest też to, że urządzenia te podgrzewają mleko do temperatury maksymalnie 40 stopni Celsjusza, a więc takiej, która pozwala zachować pokarmowi wszystkie składniki odżywcze, tak istotne dla rozwoju dziecka. Podgrzewacza można używać też później, kiedy maluch przyjmuje bardziej zróżnicowany pokarm - w butelce znaleźć się może też soczek czy obiadek maluszka. 

  Przydatne są też specjalne podgrzewacze samochodowe. Mają one specjalne wtyczki, umożliwiające podłączenie urządzenia w samochodzie. Dzięki temu, kiedy jesteśmy z dzieckiem w dalekiej trasie, możemy je nakarmić nie robiąc bardzo długich postojów. Często dzieci przestają być marudne w poruszającym się samochodzie - uspokaja je szum i kołysanie, dlatego też niektórzy rodzice wolą nie przerywać podróży długimi postojami. 

  Termosy

  Warto też zaopatrzyć się w termos i termoopakowanie. Nadadzą się one zarówno dla starszych jak i młodszych dzieci. Jeśli na przykład wychodzimy z niemowlęciem z domu i nie będziemy mieć możliwości ani nakarmić je piersią, ani podgrzać pokarmu, termoopakowanie na butelki sprawdzi się idealnie, nawet przez kilka godzin podtrzymując temperaturę mleka. Z kolei termos przyda się dzieciom, którym włączamy już bardziej zróżnicowane pokarmy. Wychodzimy z dzieckiem do restauracji na obiad? Trochę nie wypada prosić obsługi lokalu o podgrzanie przygotowanego przez nas w domu posiłku, a w menu nie ma jeszcze nic dla naszej pociechy? Wtedy właśnie termos sprawdzi się idealnie.

  Wszelkie akcesoria, które umożliwiają wyjście z maluchem z domu i spędzenie poza nim nawet kilku godzin, warto mieć pod ręką. Dzięki nim dziecko będzie nakarmione, zadowolone, niemarudne, a rodzice - wypoczęci i zrelaksowani.

  Różne podgrzewacze do butelek oraz termosy i termoopakowanie znaleźć można na stronie sklepu internetowego eMAG.pl - emag.pl/podgrzewacz-do-butelek-sisibaby-sbc-208. Bogaty asortyment pozwali wybrać najbardziej praktyczną opcję.

  (mat. promocyjny)

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1214 sekundy
  REKLAMA