REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 czerwca 2019, 15:18 komentarzy 9

  (AŁ)

  Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o podpalenia na klatkach schodowych przy Końskim Jarze. W ciągu miesiąca wybuchły 4 pożary, w których płonęły meble, wózki dziecięce czy dywany. Wh naszych nieoficjalnych informacji piromanem okazał się sąsiad.

  Do zatrzymania mężczyny, mającego związek z ostatnimi pożarami na Ursynowie, doszło we wtorek około godz. 10:00. Policjanci mieli wytypowanego domniemanego sprawcę podpaleń na podstawie pracy operacyjnej oraz zapisu z kamer monitoringu.

  Jak udało nam nieoficjalnie dowiedzieć zatrzymany to 18-latek, sąsiad mieszkający w jednym z bloków, w których doszło do pożaru. Policja potwierdza na razie tylko fakt samego zatrzymania podejrzewanego.

  - Mężczyźnie nie postawiono jeszcze zarzutów. Prawdopodobnie stanie się to jutro, w porozumieniu z prokuraturą - mówi asp. sztab. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  W tej chwili 18-latek przebywa na policyjnym "dołku". Funkcjonariusze gromadzą materiał dowodowy w kierunku art. 163 kodeksu karnego, czyli "sprowadzenie katastrofy". Za przestępstwo tego rodzaju grozi od roku do 10 lat więzienia i jest większe prawdopodobieństwo, że sprawca trafi do aresztu tymczasowego, tak by nie podpalał kolejnych rzeczy.

  Pożary na klatkach schodowych na terenie spółdzielni Koński Jar-Nutki powtarzały się od miesiąca. Najpierw w nocy z 13 na 14 maja w bloku przy Końskim Jarze 2 spłonął wózek dziecięcy. Nad ranem 2 czerwca na Końskim Jarze 4 płonęły rowerek dziecięcy i wózek, a w drugiej klatce - dywan i stół. Ostatni pożar miał miejsce w poniedziałek, 10 czerwca o 1:30 w nocy w klatce schodowej bloku Koński Jar 10. Płonęły meble pozostawione na korytarzu.

  Strażacy i spółdzielnie mieszkaniowe apelują o usunięcie wszystkich sprzętów z klatek schodowych. Przechowywanie tam rzeczy i blokowanie ewakuacji jest nielegalne.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 58

  • 20
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 13
   WKURZONY
  • 12
   BRAK SŁÓW

  9Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Koński Jar 9 ponad rok temuocena: 50% 

   "Strażacy i spółdzielnie mieszkaniowe apelują o usunięcie wszystkich sprzętów z klatek schodowych. Przechowywanie tam rzeczy i blokowanie ewakuacji jest nielegalne" - to jest po prostu zabawne. Spółdzielnia KJN dawno temu wywiesiła karteczki z paragrafami i uznała sprawę za zamkniętą. Skoro jest to nielegalne to dlaczego spółdzielnia nie wyegzekwowała usunięcia rzeczy z klatek? Dziady, które tam siedzą powinny teraz zapłacić z własnej kieszeni za remont. A Policja powinna na całym osiedlu wywiesić zdjęcie psychola. Za chwile go wypuszczą i znowu będzie to samo. Mieszkam w jednym z budynków zaatakowanych przez tego piromana i ludzie, którzy tu mieszkają nadal niewiele zrozumieli, jak stały graty tak stoją...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~SztywnyWariat 8 ponad rok temuocena: 75% 

   dobrze robił wariat zostawcie go w spokoju PDW!!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Amc 7 ponad rok temu

   Kto by pomyślał, przecież to takie spokojne i kulturalne osiedle ;))))

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 6 ponad rok temuocena: 96% 

   Dojechałbym go jeszcze na odszkodowania i odkupienie rowerków, wózków itp. Poza zwykła kara za bycie podpalaczem. Nastoletni debil i tyle.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pol 5 ponad rok temuocena: 100% 

   Sorki. Niechcący wcisnąlem przycisk do moderacji a chciałem wcisnąć plus. Za grube paluchy

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 4 ponad rok temuocena: 100% 

   Wariat ujęty (o ile to on). Teraz pora wziąć się za te składziki na klatkach...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3329 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020