REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 listopada 2019, 13:42 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Czy na Ursynowie jest bezpieczenie? Tego będzie można się dowiedzieć na debacie o bezpieczeństwie z udziałem policji, straży miejskiej i urzędników miejskich. Debata już w poniedziałek w Domu Sztuki.

  Kilka razy w roku służby mundurowe odpowiadające za bezpieczeństwo oraz urzędnicy miejscy organizują debaty z mieszkańcami poszczególnych osiedli. Służby chcą usłyszeć od mieszkańców co ich niepokoi, jakie mają obawy oraz dowiedzieć się gdzie wysyłać częściej służby interwencyjne. Chcą tez przekazać praktyczne informacje o tym, jak chronić się przed oszustami i złodziejami.

  Na poniedziałkowym spotkaniu policja i straż miejska zaprezentują dane statystyczne dotyczące przestępczości na Ursynowie Północnym.

  - Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej na temat Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce, jak również na temat aplikacji mobilnej "Moja Komenda". Będzie to również okazja do wysłuchania wykładu na temat oszustw „na policjanta” i „na wnuczka” oraz spotkania i rozmowy z przedstawicielami poszczególnych służb. Policjanci przygotowali też kilka informacji na temat zawodu policjanta oraz procesu rekrutacji - mówi asp. sztab. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Jak problemy mieszkańcy będą zgłaszać tym razem? O tym przekonamy się w poniedziałek, 25 listopada. Debata o bezpieczeństwie rozpocznie się o godz. 18:00 w sali kinowej Domu Sztuki przy ul. Wiolinowej 14. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ret 1 7 miesięcy temuocena: 17% 

   Ci, ktorzy nie dotra, czekaja na szczegolowy artykul. Cenny i ciekawy bedzie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.334 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020