REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 sierpnia 2019, 10:20 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wielu z nas ma opory przed kupnem samochodu, który wcześniej był użytkowany jako flotowy. O tym, jak wygląda eksploatacja służbowych aut krążą już legendy, a wynikiem „starań” zawodowych kierowców ma być fatalny stan używanych przez nich pojazdów.

  Ale, choć przed laty kupno flotowego egzemplarza faktycznie mogło być nieco ryzykowne, dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Coraz więcej firm dba o używane przez siebie samochody, a kierowców, którzy nie obchodzą się z nimi wystarczająco dobrze, zwykle czekają dotkliwe kary. To wszystko sprawia, że zakup byłego auta firmowego staje się coraz bezpieczniejszy. Oto 5 argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem.

  Zarządzanie flotą na wysokim poziomie

  Dawniej w wielu firmach problemem było nieefektywne zarządzanie flotą. O stanowisku menedżera floty mało kto słyszał, a kierowcy, jako że pojazdy nie należały do nich, nie dbali o nie tak, jak o własne auto. Dziś jednak zarządcy flot doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zadbane auto nie tylko pomaga w sprawnym wykonywaniu zadań, ale też może zostać sprzedane, a zysk można wykorzystać do pokrycia części kosztów zakupu nowego. Dlatego odwiedzając autokomis Warszawa można często znaleźć zadbane, w stu procentach sprawne auta.

  Samochód serwisowany wyłącznie w ASO

  Dbałość o firmowe samochody często widać również w tym, że wszystkie naprawy i przeglądy przechodzą w autoryzowanej stacji obsługi. Dla kupującego ma to duże znaczenie. Po pierwsze jest gwarancją tego, że autem opiekowali się specjaliści przeszkoleni przez producenta auta, a do napraw wykorzystywali tylko oryginalne części. Po drugie zaś – właściwie do zera minimalizuje ryzyko ewentualnych problemów z uznaniem gwarancji.

  Firmowe auto często z gwarancją

  Kupując auto pochodzące od firmy modernizującej swoją flotę, często nabywamy pojazd z jeszcze ważną gwarancją producenta. Takie korzyści zwykle nie są zaś dostępne, jeśli pojazd sprzedaje osoba prywatna lub niewielka firma – te bowiem często eksploatują je dużo dłużej. To z całą pewnością kolejny argument za tym, by kupić pochodzący z floty pojazd – na przykład od tej stronie.

  Funkcjonalne auto bez długiego szukania

  Znalezienie auta, które pod względem funkcjonalności i stanu technicznego byłoby dostosowane do specyfiki twojego biznesu bywa problematyczne. Zwykle wymaga spędzenia wielu godzin na portalach ogłoszeniowych i umówienia się na dziesiątki spotkań ze sprzedającymi. Tymczasem kupując w skupie auto, które do tej pory należało do firmy, która odpowiednio się o nie troszczyła, możesz szybko i bez ryzyka znaleźć pojazd, który spełni wszystkie twoje oczekiwania.

  Pojazd sprawdzony w bojach

  Firmy oferujące takie usługi jak autoskup czy auto kasacja Radom skupują od flot pojazdy, które były eksploatowane przez około 3 lata. To wystarczający czas, by przekonać się, jakie są ich wady i zalety. Korzystając z doświadczeń poprzednich użytkowników, możesz oszczędzić czas, który poświęciłbyś na poznawanie samochodu – wiesz, w jakich zadaniach sprawdza się on najlepiej.

  Artykuł załadowany: 0.188 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO