REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  W ursynowskich seniorach siła! Już nie raz pokazali, że potrafią się bawić jak mało kto. W sobotę sprawdzą się w rolach tancerzy i… modelek. Wszystko w trakcie obchodów Warszawskich Dnia Seniora w naszej dzielnicy.

  Ursynowscy seniorzy mają wigor i chęć do zabawy, której mogą im pozazdrościć dużo młodsi mieszkańcy. Z entuzjazmem angażują się w organizację wydarzeń na terenie dzielnicy i równie chętnie biorą w nich udział. Dlatego jutrzejsze obchody Dnia Seniora z pewnością przyciągną tłumy starszych mieszkańców z całego Ursynowa.

  - Zapraszamy bardzo serdecznie na wydarzenie odbywające się ramach Warszawskich Dni Seniora, które my także pielęgnujemy i organizujemy - mówi Beata Rusinowska, dyrektorka Dzielnicowego Ośrodka Kultury przy Kajakowej. - Staraliśmy się przygotować dzień pełen atrakcji. Clou programu będzie, organizowany razem z Radą Seniorów, pokaz mody - dodaje.

  Seniorzy na wybiegu

  W programie przewidziano o godz. 15:00 spotkanie z podróżniczką Lolitą Brzozowską-Roman, która opowie o swojej podróży po greckiej wyspie MILOS oraz zaprezentuje przygotowany przez siebie pokaz multimedialny.

  Następnie o godz. 16:00 gwóźdź programu - „Stylowi seniorzy” - pokaz mody przygotowany przez grupę ponad dwudziestu ursynowskich seniorów pod okiem projektantki, wizażystki i stylisty. Modele i modelki wystąpią w specjalnie zaprojektowanych strojach, a także we własnych kreacjach.

  Na seniorów czeka też wykład „Dieta dla osób starszych”, który poprowadzi dietetyk kliniczny Magdalena Żelezik-Malinowska. A godz. 18:00 rozpocznie się impreza taneczna - „Milonga-tangowa”, o dobrą zabawę zadba Stowarzyszenie Tanga Argentyńskiego La Mirada.

  Dzień Seniora, organizowany jest w sobotę 21 września od godziny 14:00 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b i rozpocznie Warszawskie Dni Seniora. W całej Warszawie przez 11 dni odbędzie się ponad 420 bezpłatnych wydarzeń skierowanych do najstarszych mieszkańców stolicy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3445 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020