REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Przed nami piłkarskie starcie Drużyny Rak’n’Roll z Drużyną Sportowego Bohatera. Na boisku pojawią się gwiazdy, które zagrają, żeby „Wykopać Raka”! Chcecie zobaczyć w akcji Lotara albo Jurasa? Koniecznie bądźcie w Arenie Ursynów w niedzielę.

  W najbliższą niedzielę 17 marca w Arenie Ursynów będziemy świadkami oficjalnego Meczu Gwiazd dla Fundacji Rak’n’Roll - Wygraj Życie!, na której konto trafi cały dochód z akcji. To już drugi raz, kiedy stowarzyszenie „Sportowy Bohater” zaprasza gwiazdy do walki z rakiem w sportowym stylu.

  W tym roku dodatkowo – kilka tygodni przed wielkim finałem – zorganizowano w trzech lokalizacjach turniej, którego zwycięscy także zmierzą się w niedzielę w ursynowskiej hali. Do konkurencji stanie osiem drużyn, które wpisowe przekazały na konto fundacji.

  W programie, oprócz finałowych rozgrywek przewidziano m.in. możliwość spotkania się na żywo z gwiazdami wśród, których znajdą się m.in. Michał Pol, Cyber Marian, Łukasz "Juras" Jurkowski, Lotar czy Dariusz Dziekanowski - legenda piłkarskiej reprezentacji Polski.

  Na miejscu zostaną zorganizowane również licytacje sportowych przedmiotów, w tym plastronu startowego z podpisem Kamila Stocha pochodzącego z konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie, koszulki reprezentacji Polski z autografem samego Zbigniewa Bońka, a także rękawic bramkarskich z podpisem Jerzego Dudka.

  - Oprócz wzięcia udziału w licytacji, nasi goście będą mogli wrzucać pieniądze do puszek ustawionych przy wejściu – mówi Malwina Sułkowska ze stowarzyszenia Sportowy Bohater. - Wydarzenie będzie transmitowane na kanale znanego youtubera – Footrolla, gdzie także będzie można wpłacać datki – dodaje.

  Wielki Finał "Wykopmy Raka 2019" już w najbliższą niedzielę w godz. 12:00-18:00, w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122. Finałowe rozgrywki i Mecz Gwiazd zaplanowano od godz. 16:00. Wstęp wolny. Więcej na stronie: www.sport.ursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.307 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO