REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Kot rasy sfinks

  Kot rasy sfinks (Alicja Kowalska)

  Do końca dnia w Arenie Ursynów na odwiedzających czeka blisko 500 najpiękniejszych kotów z całej Europy. Organizatorem ostatniej w tym sezonie okazji, aby pochwalić się swoim pupilem jest Elitarny Klub Kota Rasowego.

  Podziwiać można m.in. koty syberyjskie, ragdolle, brytyjskie krótkowłose, devon rex'y, cornish rex'y , persy, egzotyki czy rosyjskie niebieskie. Jednak najliczniej na wystawę przybyli właściciele kotów rasy maine coon i norweskiego leśnego.

  Odwiedzający oprócz podziwiania kotów, mogą porozmawiać z hodowcami ulubionej rasy, uzyskać informacje o specyfice rasy, zasadach pielęgnacji czy żywienia.

  Niewątpliwą atrakcją wystawy jest konkurs na najpiękniejszego kota rasy sfinks, który w Polsce udało się zorganizować po raz pierwszy. Jest to rzadka i mało popularna w naszym kraju rasa kotów bezwłosych. - Aby wybory mogły się odbyć, trzeba było zgromadzić 50 kotów jednej rasy, i w tym roku nam się to udało - mówi Maciej Sieczkowski, prezes Elitarnego Klubu Kota Rasowego. Kocie piękności ocenia 10-osobowe międzynarodowe jury.


   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2627 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019