REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 maja 2018, 18:00 komentarzy 2

  (SK)

  Ponad pół tysiąca młodych tancerzy rywalizowało w Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego. To zawody dla wszystkich, którzy taniec kochają i mają go we krwi. Publiczność podziwiała niesamowite akrobacje i kolorowe stroje zawodniczek. Oklaskom nie było końca.

  - Taniec to dla nas pasja, odprężenie i relaks! Odpoczynek i ucieczka od szkoły - śmieją się Julia i Ewelina 15-latki z klubu Grawitacja w Piasecznie. Tak jak ponad 500 innych tanecerek z 20 zespołów i szkół tańca, wzięły udział w Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego 2018. Impreza zorganizowana przez klub Hand to Hand przy wsparciu dzielnicy, odbyła się w sali gimnastycznej szkoły przy Cybisa.

  Zawodniczki zaskakiwały wysokim poziomem występów, niekiedy ocierających się o akrobatykę. - Bardzo podobają mi się te piękne, kolorowe stroje. Tancerki wyglądają i tańczą rewelacyjne! - zachwyca się pani Joanna z publiczności.

  Rywalizowano w kategoriach: Disco, Disco Freestyle, Hip Hop oraz Performing Art Improvisation solo.

  - Jest to turniej dla wszystkich tancerzy począwszy od tych początkujących do tych z tytułami Mistrza Świata, są oni podzieleni na wiele kategorii w zależności od wieku i poziomu zaawansowania. Celem imprezy jest wyłonienie najlepszych tancerzy w poszczególnych poziomach zaawansowania, popularyzacja tańca wśród dzieci i młodzieży, jako formy aktywnego wypoczynku oraz zachowań Fair Play, konfrontacja i wymiana pomysłów oraz doświadczeń pomiędzy klubami i trenerami - mówi Jacek Sennewald z Hand to Hand, organizator zawodów.

  Publiczność, złożona głównie z rodzin występujących, gorąco dopingowała zawodniczki. Brawom i głośnym krzykom nie było końca.

  - Jeżdżę od 10 lat na turnieje, bo wnuczka tak długo ćwiczy. To wspaniała pasja dla młodzieży. Bardzo rozwija fizycznie, atmosfera wśród zawodniczek jest wspaniała - zawiązują się przyjaźnie. Ja jestem tzw. klubową babcią, dla wszystkich dzieci w naszym klubie - śmieje się pani Ewa.

  - Po prostu rozbrykana była, więc trzeba było ulokować gdzieś tę energię. I tak już 10 lat ciągniemy - mówi Małgosia, mama 15-letniej Aleksandry z klubu Shock Wawer.

  W turnieju wzięły udział szkoły tańca: Acro Dance, Reliese, Carbo Dance, DNA Dance Studio, Hakiel Akademia Tańca, Shock Dance, Hand to Hand, Love Dance Academy, Riviera, Stop and Go, Vibe Dance Center, SP 12, Soul & Base, Alchemia, Grawitacja, Brothers Dance Studio, Loocas Dance Center, Aglaja, Samo Centrum Wszechświata, Yuldance.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z URSYNOWSKIEGO TURNIEJU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Sąsiad 2 ponad rok temu

   pięćset (500) a nie pół tysiąca... nie wyolbrzymiajcie tytułem w kierunku tysiąca zaraz będziecie pisać że jest program PÓŁ TYSIĄCA + (a jest faktycznie 500+)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Patrycja. Dance 1 ponad rok temu

   Szkoda że same zdjęcia z kategorii Disco Dance :( czekamy na hip hop !! :)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3543 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020